foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkól tez juz zasluzylo na koniec roku szkolnego! Tego roku wiele sie w szkole wydarzylo: konkursy szkolne i pozaszkolne, zawody sportowe, spotkania, uroczystosci i wycieczki. Pora podsumowac nasza prace:

Miejsca klas tj. najwyzsze srednie ocen: I m.- klasa IIa, II m. – klasa IIIa i III m. – klasa Ia.

Uczniowie o najwyzszych srednich ocen:

  1. Zuzanna Strzelec – 5,4 (klasa IIIa) 
  2. Mateusz Dyga – 5,27 (klasa IIIa) 
  3. Aleksandra Dmytrasz – 5,2 (klasa Ib)
  4. Wojciech Bacela – 4,94 (klasa Iia)
  5. Anna Berezicka – 4,93 (klasa IIIb)
  6. Ilona Kuzma – 4,93 (klasa Iib)
  7. Malgorzata Skarzynska – 4,93 (klasa Iib) 
  8. Natalia Górecka – 4,81 (klasa Iib)
  9. Daria Dabrowska – 4,81 (klasa Iia)

Uczniowie o najwyzszej liczbie punktów z zachowania:

  1. Karolina Wolska – 1305 p.
  2. Monika Lasota – 892 p.
  3. Klaudia Zukowska – 786 p.
  4. Marlena Przewieda – 705 p.
  5. Aleksandra Dmytrasz – 630 p. 
  6. Karolina Grochalska – 585 p.
  7. Kamil Gorzawski – 530 p. 
  8. Daria Dabrowska – 459 p.
  9. Tomasz Wolski – 450 p.

10.  Piotr Spaczynski – 432 p.

Egzamin:

  • Czesc humanistyczna

             szkola = 31,5       województwo = 30,3   wies = 29,4

  • Czesc matematyczno-przyrodnicza

           szkola = 22,5       województwo = 23,4   wies = 22,3

  • Jezyk niemiecki

           szkola = 35,2       województwo = 29,0   wies = 28,2

  • Jezyk angielski

           szkola = 33,1       województwo = 30,7   wies = 27,6

Najwyzsze wyniki uzyskali:

czesc humanistyczna: 44 p.: Obacz Maciej, Strzelec Zuzanna, Gibes Marta 

czesc matematyczno-przyrodnicza: 45 p.: Obacz Maciej, 42 p. Strzelec Zuzanna, 39 p. Dyga Mateusz 

jezyk angielski: 48 p. Dyga Mateusz, 47 p.: Czarnecka Urszula, Obacz Maciej, Wolski Pawel,

                        Walczak Amadeusz, 46 p.: Wierbol Wojciech, 45 p.: Stachura Patryk, Strzelec Zuzanna,  

                        Falinska Justyna, Gibes Marta 

jezyk niemiecki: 48 p.: Jaglarz Grzegorz, 45 p. Nowak Angelika, 44 p.: Sadomski Pawel 

Konkursy i zawody sportowe (najwazniejsze):

Na szczeblu powiatu:

- II m. Z. Strzelec w IX Konkursie Jezykowym w III LO w Walbrzychu (M. Galazka)

- M. Dyga finalista IX Konkursu Jezykowego w III LO w Walbrzychu (M. Galazka)

- A. Berezicka, A. Skibinska i I. Kuzma, laureatki konkursu „F. Chopin i H. Wieniawski”

   (A. Palczak-Skwarek)

- II m. druzynowo – „Bezpieczenstwo w ruchu drogowym” (J. Chomicz)

- V m. druzynowo w „Obronie Cywilnej 2010” (J. Chomicz)

Na szczeblu województwa:

- XVIII m. druzynowo w turnieju „Pierwsza pomoc” (J. Chomicz, M. Szerment)

- V m. P. Trebacz i VII m. K. Grochalska - I Boleslawieckich Zawodach o Puchar MTB XC

           (L. N–gawka)

Na szczeblu ogólnopolskim:

- D. Dabrowska, laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego „Poznaj Polske”

         (M. Galazka)

- XVIII m. P. Sadomskiego w Konkursie J. Niemieckiego „Olimpus” (A. Wójcikiewicz)

kolarstwo – L. Nogawka

- I m. druzynowo w I edycji Pucharu Piastów Slaskich

- I m. w II edycji Pucharu Piastów Slaskich

- I m. w III edycji Pucharu Piastów Slaskich

- V m. T. Wolski, VIII m. M. Przewieda i IX m. K. Grochalska w Ogólnopolskim    

     Otwarciu Sezonu Kolarstwa 2010 (nieoficjalnie MP mlodzików)

- I m. druzynowo w Ogólnopolskim Pucharze Nadzie Olimpijskich

- VI m. K. Zukowska - IV Miedzynarodowy Kryterium Kolarskim w Zaganiu

- VIII m. K. –ukowkiej w Mistrzostwach Polski LZS w Darlowie

 

Nauczyciele wspierali i rozwijali ucznia poprzez zajecia nieplatne realizowane poza art.. 42 KN

(czyli poza tzw. godzinami karcianymi)

zajecia matematyczne – p. R. Wierzbicka, kolo j. angielskiego – p. M. Galazka, konsultacje z j. angielskiego - p. M. Galazka, konsultacje z j. niemieckiego – p. A. Wójcikie–icz, konsultacje z j. polskiego – p. D. Deja, kolo teatralne – p. D. Deja, konsultacje matematyczne – p. B. Korzeniowska, zajecia sportowe – p. G. Kozlowski, konsultacje biologiczne – p. M. Szerment, kolo informatyczne i fizyczne – p. J. Chomicz, kolo ekologiczne – p. J. Poczatek: prace katechetyczne – p. J. Strzyz i p. J. Romaniszyn, Klub Osmiu – Mlodziezowy Wolontariat – p. J. Romaniszyn, konsultacje ze sztuki - p. A. Palczak-Skwarek, SKS – sekcja kolarska - p. L. Nogawka.–

 

Wszystkim serdecznie dziekuje za prace, wytrwalosc i zaangazowanie.

Gratuluje kazdego sukcesu: od najmniejszego do najwiekszego.

Zycze zasluzonego odpoczynku!

Krystyna Witkowska-Nogawka

dyrektor Zespolu szkól

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!