foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Juz koniec roku 2009/2010. Zupelnie niedawno witalismy sie po wakacjach, a teraz przychodzi nam podsumowac caloroczna prac.

W trakcie roku dzialo sie wiele: codzienna praca, konkursy szkolne i pozaszkolne, zawody sportowe, sprawdziany i egzaminy.

Uzyskalismy wiele bardzo dobrych wyników:

.„Trzeciotescik”, który na maksymalna liczbe 40 punktów napisala Marlena Lechowicz:

 

Czytanie

max 10 p.

Pisanie

max 10 p.

Rozumowanie

max 6 p.

Korzystanie

z informacji

max 2 p.

Wykorzystanie wiedzy w pr.

12 p.

RAZEM

max

40 p.

kl. III

88%

82%

75%

65%

88%

33

84%

wojew.

83%

76%

75%

57%

83%

31

79%

Polska

83%

76%

75%

55%

83%

32

79%

                 

Sprawdzian klas VI

Wynik szkoly = 27,2, wynik województwa = 24,3 i wynik szkól wiejskich = 23,2.

Najlepiej go napisali:

Skibinski Krzysztof – 37 p.       Pawel Wyrzykowski i Gabriela Miela – 36 p.    

Artur Bijak, Anna Czernecka i Anna Sube – 34 p.

Sukcesy w konkursach:

Na szczeblu powiatu:

- I m. Norberta Sawiarskiego w konkursie „Byc kims” (op. M. Fasciszewska, R. Stramel-Switenka, M. Szerment, R. Wierzbicka)

- tytul laureata i finalisty dla K. Skibinskiego, A. Burdka, R. Bijaka, G. Mieli w konkursie „Byc kims” (op. M. Fasciszewska, R. Stramel-Switenka, M. Szerment, R. Wierzbicka)

Na szczeblu województwa - kolarstwo (L. Nogawka):

- I m. druzynowo w Pucharze Piastów Slaskich w Jeleniej Górze i Chojnowie

- I m. druzynowo w I Boleslawieckich Zawodach MTB XC o Puchar Prezydenta Miasta;

Na szczeblu ogólnopolskim:

- V m. N. Sawiarski - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Sezam” (R. Wierzbicka)

- wyróznienie N. Sawiarski i A. Burdek- Miedzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

                   (R. Wierzbicka)

- II m. Karol Wojtkowski - Ogólnopolski Konkurs „Pan Karp kontra Czarny Ptak” – praca

         plastyczna (A. Winiarska)

                       kolarstwo (najwazniejsze wyniki) – L. Nogawka

- VI m. K. Wolska - Miedzynarodowe Kryterium Kolarskie „Boxmet” w Dzierzoniowie

- I m. K. Wolska,VIII m. P. Przewieda i M. Lasota - Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu

         Kolarskiego 2010 (nieoficjalnie MP mlodzików) w Sobótce

- I m. P. Przewieda i K. Wolska, III m. M. Lasota, V m. N. Grochalska i VI m. A. Dmytrasz

         w Ogólnopolskim Kryterium Kolarskim w Jeleniej Górze

- I m. K. Wolska, II m. P. Przewieda, III m. M. Lasota, VII m. K. Gorzawski i VIII m.

         N. Grochalska - IV Miedzynarodowe Kryterium Kolarskie w Zaganiu

- I m. druzynowo w Ogólnopolskim Pucharze Nadziei Olimpijskich w Legnicy

- III m. K. Gorzawski, IV K. Wolska, V M. Lasota, VII N. Grochalska i VIII m. A. Dmytrasz

             - VIII Miedzynarodowe Zawody Grand Prix „Solidarnosci” w Jaworzynie Slaskiej

Uczniowie o najwyzszych srednich ocen na koniec roku:

  1. Artur Bijak – 5,6 (klasa IVb)
  2. Jacek Skwarek – 5,5 (klasa IVa)

Maciej Slowik – 5,5 (klasa IVa)

  1. Norbert Sawiarski – 5,33 (klasa VIa) 
  2. Karolina Wojciechowska – 5,36 (klasa Va)
  3. Arletta Burdek – 5,3 (klasa IVa)

Karol Wojtkowski – 5,3 (klasa IVb)

Aby uczniowie osiagneli wynik na miare swoich mozliwosci, nauczyciele prowadzili dodatkowe  zajecia nieplatne realizowane poza art. 42 KN (czyli poza tzw. „godzinami karcianymi”)”

klasy I – III:

kolo artystyczne – p. T. Wojdala i p. A. Palczak-Skwarek, kolo matematyczne – p. T. Wojdala, kolo literackie – p. B. Stepien, zespól wyrównawczy – p. E. Rajca, zajecia dodatkowe dla klas II i III - p. E. Bukalska

klasy IV – VI:

kolo artystyczne – p. A. Winiarska, kolo polonistyczne – p. R. Stramel-Switenka, zespól wyrównawczy dla kl. VI – p. M. Szerment, konsultacje z j. angielskiego – p. M. Noskowska, konsultacje muzyczne – p. A. Palczak-Skwarek, zajecia informatyczne – p. J. Sube, opieka w odrabianiu lekcji – p. M. Miela ,prace katechetyczne – p. J. Romaniszyn i p. J. Strzyz, zajecia sportowe – p. G. Kozlowski: konsultacja matematyczna – p. E. Rózycka, kolarstwo – p. L. Nogawka.

 

Wszystkim dziekuje za ten rok pracy i gratuluje kazdego sukcesu:

i tego duzego, i tego malego.

Zycze równie owocnego nowego roku szkolnego 2010/2011.

 

Krystyna Witkowska-Nogawka

Dyrektor Zespolu szkól

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!