foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

      26 marca w Zespole Szkól odbyl sie VIII Powiatowy Konkurs "Palma, pisanka, kraszanka". Przystapilo do niego w szesciu kategoriach i czterech grupach wiekowych okolo 200 osób. Wplynelo blisko piecset prac.Oceniane byly ;palmy wielkanocne, wycinanki ludowe,stroiki swiateczne, pisanki i kraszanki, kartki wielkanocne oraz prace literackie. Uczestnikami konkursu byli mieszkancy Gminy Stare Bogaczowice (a wiec i nasi uczniowie), Czarnego Boru, Walbrzycha, Boguszowa-Gorc, Walimia, Szczawna-Zdroju i Jedliny -Zdroju.

WYNIKI konkursu:

1.Palma wielkanocna

Kat.I

I miejsce Kamil Sobota kl. I S.P.Stare Bogaczowice.
II miejsce Natalia Kozlowska II b Zespól Szkól Muzycznych Walbrzych
III miejsce Weronika Piotrowska-MBP w Szczawnie Zdroju

Wyróznienie Wiktoria Kozera - Zespól Szkól Muzycznych w Walbrzychu


Kat. II

I miejsce Mariola Chwastyk S.P.Stare Bogaczowice.
I miejsce Karol Janik i Wojciech Janik  Czarny Bór
II miejsce Jacek Skwarek S.P.Stare Bogaczowice
III miejsce Brajan Pochron S.P. Stare Bogaczowice


Kat.III

I miejsce Bystrycki Andrzej Gimnazjum Stare Bogaczowice
II miejsce Bryk Karolina ,Pieta Marta Gimnazjum Stare Bogaczowice
III miejsce Urszula Czarnecka  Gimnazjum Stare Bogaczowice

Wyróznienie Marta Zarzeczna- Gimnazjum Stare Bogaczowice
Wyróznienie Fatima Kozlowska, Zaneta Weiler Zespól Szkól Specjalnych w Walbrzychu

Kat.IV

I miejsce Krzysztof Kunicki Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach
II miejsce p. Izabela Dzugara -Stare Bogaczowice
III miejsce Ewa Stepnik -Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach


2.Wycinanka ludowa

Kat.I

I miejsce Remigiusz Switenki S.P. Stare Bogaczowice

Kat.II

I miejsce Wojciech Janik S.P. Czarny Bór
II miejsce Jacek Skwarek S.P. Stare Bogaczowice
III miejsce Kacper Nowakowski S.P. Czarny Bór
  
Kat.III

I miejsce Malgorzata Skarzynska Gimnazjum Stare Bogaczowice
II miejsce Grzegorz Nielubiak Gimnazjum Stare Bogaczowice
II miejsce Daria Dabrowska Gimnazjum Stare Bogaczowice
III miejsce Katarzyna Jaglarz Gimnazjum Stare Bogaczowice

Wyróznienie Zuzanna Strzelec Gimnazjum Stare Bogaczowice


Kat.IV


I miejsce Janina Skarzynska Gostków
Wyróznienie KJS Struga


3.Pisanka, kraszanka


Kat.I


I miejsce Pawel Czajka- S.P.Stare Bogaczowice
II miejsce Kamil Wiak Szkola Filialna w Strudze
III miejsce Natalia Nastawska Zespól Szkól Muzycznych w Walbrzychu

Wyróznienie Wiktoria Gawronska - S.P. Stare Bogaczowice


Kat.II


I miejsce Weronika Laskowska- S.P. Stare Bogaczowice
I miejsce Marlena Lechowicz S.P. Stare Bogaczowice
II miejsce Justyna Chwastyk S.P. Stare Bogaczowice
III miejsce Rafal Bijak S.P.Stare Bogaczowice
III miejsce Karolina Walasik -S.P.Stare Bogaczowice

Wyróznienie Jacek Skwarek S.P.Stare Bogaczowice


Kat.III


I miejsce Patrycja Salapatek ZS w Walimiu
II miejsce Malgorzata Skarzynska -Gimnazjum Stare Bogaczowice
III miejsce Katarzyna Jaglarz Gimnazjum Stare Bogaczowice
III miejsce Karolina Stepnik i Pawel Stepnik- Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach



Wyróznienie Klaudia Zukowska Gimnazjum Stare Bogaczowice
Wyróznienie


Kat. IV

I miejsce p. Agnieszka Selent -Stare Bogaczowice
I miejsce p. Sylwia Sobieraj -Borowiec MBP Szczawno- Zdrój
II miejsce p. Alicja Winiarska -Struga
III miejsce p. Irena Kurowska- Stare Bogaczowice


4.Stroik Wielkanocny


Kat.I

I miejsce Lukasz Wiak Szkola Filialna w Strudze
II miejsce Michal Slowik Szkola Filialna w Strudze
II miejsce Kacper Kostecki Szkola Filialna w Strudze
III miejsce Nadia Swierzewska Zespól Szkól Muzycznych w Walbrzychu


Kat .II


I miejsce Patrycja Kania i Karolina Walasik S.P. Stare Bogaczowice
II miejsce Damian Kostecki S.P. Stare Bogaczowice
III miejsce Natalia Gawlik S.P.Czarny Bór

Wyróznienie Maciej Slowik S.P.Stare Bogaczowice
Wyróznienie Adrianna Charzewska -Czarny Bór


Kat III


I miejsce Ewelina Ziobro Osrodek Socjoterapii w Walimiu
II miejsce Slawomir Bialek Osrodek Socjoterapii w Walimiu
III miejsce Angelika Kuzera Gimnazjum w Czarnym Borze

Wyróznienie Katarzyna Jaglarz Gimnazjum Stare Bogaczowice
Wyróznienie Jacek Lochanski Osrodek Socjoterapii w Walimiu


Kat IV


I miejsce p. Izabela Dzugara Stare Bogaczowice
II miejsce p. Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach
II miejsce p. Ryszard Kurowski -Walbrzych
III miejsce p. Krystyna Kurowska Walbrzych
III miejsce p. Bozena Zawila CK Jedlina Zdrój
Wyróznienie p. Janusz Selent- Stare Bogaczowice



5.Kartka wielkanocna

Kat.I

I miejsce kl. II SP- Stare Bogaczowice
II miejsce Ewa Orenczak i Kasia Gruchalska -Zespól Szkól Specjalnych w Walbrzychu
III miejsce Michal Slowik Szkola Filialna w Strudze
III miejsce Barbara Pobiedzinska Zespól Szkól Muzycznych w Walbrzychu

Kat.II

I miejsce Iwona Chycinska Zespól Szkól Specjalnych Walbrzychu
II miejsce Damian Kostecki- S.P.Stare Bogaczowice
III miejsce Szymon Radzikowski S.P. Stare Bogaczowice
III miejsce Michal Wnek- S.P. nr 3 Nowa Ruda
Wyróznienie Damian Wójcik S.P. Stare Bogaczowice
Wyróznienie Izabela Szymanska -S.P. nr 3 Nowa Ruda

Kat.III


I miejsce Patrycja Ozóg Gimnazjum w Czarnym Borze
II miejsce Brendon Bednarek Gimnazjum w Czarnym Borze
III miejsce Angelika Nowak Gimnazjum w Starych Bogaczowicach
Wyróznienie Malgorzata Skarzynska Gimnazjum w Starych Bogaczowicach
Wyróznienie Marta Gibes Gimnazjum w Starych Bogaczowicach


Kat.IV


I miejsce p. Malgorzata Gajdamowicz Stare Bogaczowice
II miejsce Mateusz Terach Mlodziezowy Osrodek Socjoterapii w Walimiu
III miejsce Ewa Kokoszka Walbrzych
III miejsce Ewa Skowron z Gluszycy




6.Praca literacka

Kat.I

I miejsce Patrycja Wójcikiewicz S.P. Stare Bogaczowice
II miejsce Klaudia Rajca S.P. Stare Bogaczowice
III miejsce Michal Prus S.P. Stare Bogaczowice

Wyróznienie Nikola Pujer Walbrzych



Kat.II

I miejsce Tomasz Piwowarski S.P. Stare Bogaczowice
II miejsce Pawel Staniewicz S.P. Stare Bogaczowice
III miejsce Olga Palczynska S.P. Stare Bogaczowice



Kat.III

I miejsce Brajan Pochron , Stare Bogaczowice

II miejsce Ala Sobota, Stare Bogaczowice

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, dziekujemy i zapraszamy do udzialu w konkursie w roku przyszlym!

Anna Palczak-Skwarek

 

Galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!