foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

     

       
       

 1 wrzesnia, po zasluzonych wakacjach, odbyla sie uroczystosc rozpoczecia nowego roku szkolnego.

      O godzinie 8/30 spotkali sie uczniowie w szkole w Strudze. Powitala ich p. Krystyna Witkowska-Nogawka, dyrektor Zespolu oraz p. Leszek Swietalski – wójt Gminy Stare Bogaczowice. Po milym wstepie i zyczeniach na nowy rok szkolny dzieci dowiedzialy sie, ze czeka ich mala zmiana: klase III poprowadzi p. Janina Skarzynska, a oddzial przedszkolny p. Elzbieta Szubertowicz.

       W Starych Bogaczowicach uroczystosc otwarcia nowego roku szkolnego rozpoczela sie o godzinie 9/00. Wszyscy zebrali sie w pieknie odmalowanej hali, gdzie na wysokosci 1,5 metra takze pojawila sie na scianach wykladzina zabezpieczajaca je przed uszkodzeniami.

        Pani dyrektor wszystkich serdecznie powitala, a szczególnie najmlodszych – oddzial szesciolatków oraz uczniów klasy I, przed którymi niedlugo wazne swieto- „Pasowanie”!. Ponadto zapoznala ze zmianami i nowosciami:

1. Szkola realizuje projekt „Stare Bogaczowice - wzorowa szkola”, którym objeci beda wszyscy gimnazjalisci klas I – II oraz 100 uczniów szkoly podstawowej.

2. W SP wychowawstwo klasy Vb obejmuje p. Elzbieta Bukalska, a VIb - p. Joanna Sube.

3. W GM wychowawcy klas I to p. Agnieszka Wójcikiewicz i p. Janusz Chomicz..

4. Klasy III Gimnazjum beda realizowaly lekcje religii z ksiedzem Jackiem Biernackim, który oklaskami zostal przyjety w poczet grona pedagogicznego.

5. Klasy I i II SP oraz I i II GM kontynuuja realizacje nowej podstawy programowej.

6. Klasa II gimnazjum w tym roku szkolnym podlega systemowi projektu edukacyjnego, ale jego prezentacja nastapi w przyszlym roku szkolnym.

       Nastepnie zyczenia dobrego roku szkolnego 2010/2011 uczniom, rodzicom i pracownikom szkoly przekazal pan Leszek Swietalski. Zapewnil tez, ze Gmina dolozy wszelkich staran, aby w szkole niczego nie brakowalo.

       W atmosferze usmiechu i zadowolenia po wakacyjnych wrazeniach uczniowie spotkali sie z wychowawcami.

No i od 2 wrzesnia zaczynamy!!!!!

zdjecia

Contribute!
Books!
Shop!