foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

         Od nowego roku szkolnego zajecia techniczne sa podzielone na zajecia fakultatywne czyli wybrane przez uczniów. Do wyboru uczniowie mieli: elektrotechnika, kulinaria, fotografia. Kulinaria odbywaja sie w nowym aneksie kuchennym wyposazonym w meble kuchenne, lodówko-zamrazarke, plyte indukcyna, zmywarke oraz  zestawy talerzy, sztucców. Mysle, ze takie zajecia nie tylko podniosa poziom gotowania przez uczniów, ale dotkna takze savoir-vivru przy stole i odpowiedniego zachowaniu sie przy jedzeniu. W piatek na zajeciach z fotografii goscil fotoreporter i "zapalony fotografik" Dariusz Piatkowski. Przyblizyl wszystkim na czym polega fotografowanie, jak ustawic aparat, aby zdjecia mialy charakter artystyczny. Za pomoca zbudowanego modelu camery obscury z pudelka kartonowego wyjasnil i pokazal mechanizm powstania obrazu na siatkówce oka oraz w aparacie fotograficznym. Mysle, ze zajecia byly ciekawe i poprosimy pana Darka na jescze jakies zajecia z fotografii.

 

 

    W piatek 24.09.2010 r o godz.16.00 w siedzibie Niemieckiego Towarzystwa Spoleczno-kulturalnego w Walbrzychu ul.Lubelska 1 odbedzie sie konkurs fotograficzny pod haslem: Wspomnienia z wakacji". Zapraszam zainteresowanych i juz "zarazonych" pasja fotografowania wszystkich chetnych uczniów. Na konkurs trzeba przyniesc od 1do 3 zdjec z wakacji. W czasie konkursu odbedzie sie pokaz dawnego sprzetu fotograficznego,starych zdjec z ubieglego wieku oraz prelekcja dotyczaca fotografii. Organizator zapewnia oprócz milej atmosfery herbatke i ciastko.

 

Contribute!
Books!
Shop!