foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 Polecam dla młodszych czytelników: 

Ewa Stokłosa ,,Głowa do góry".

....... Wystarczy znaleźć się z dala od miejskich świateł, by móc obserwować niebo. Stefek i Basia mają okazję to robić w towarzystwie cioci, naukowca- asronoma. Uczą się rozpoznawać gwiazdozbiory, dowiadują się, czym jest światło, obserwują planety, mgławice i galaktyki przez teleskop. Śledząc przygody bohaterów, czytelnik dowie się, jak wielki jest kosmos, czym są gwiazdy, jak powstają  planety i jak wygląda Układ Słoneczny. 

 

    Dla czytelników w każdym wieku:

Znany fizyk i autor bestsellerów Stephen Hawking i jego córka Lucy w fascynującej książce wyjaśniają, czym jest wszechświat. George, dzięki swoim sąsiadom i superinteligentnemu komputerowi Kosmosowi, zgłębia tajemnice wszechświata, począwszy od atomów, poprzez planety i ich księżyce, gwiazdy, galaktyki, na czarnych dziurach skończywszy. Wyrusza w podróż do najodleglejszych zakątków wszechświata. Co by się jedna stało, gdyby Kosmos dostał się w nieodpowiednie ręce?   Dużo przygód czeka na George, Annie i Erica. 

Przeczytajcie:,, George i tajny klucz do wszechświata''. 

                                                                                 Joanna Początek

 

Contribute!
Books!
Shop!