foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

KOMUNIKAT

        Drodzy Państwo!


      W związku z opublikowaniem 15 maja 2020 r. dwóch zmieniających rozporządzeń Ministra Edukacji Narodowej dotyczących czasowego ograniczenia jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID - 19, informuję:
1. Uczniowie klas I –VIII nadal do dnia 7 czerwca 2020 r. będą realizowali podstawę programową poprzez nauczanie zdalne, tak jak do tej pory;
2. Od dnia 18 maja 2020 r. uczniowie posiadający orzeczenie o kształceniu specjalnym mogą, za zgodą rodziców, realizować zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły;
3. Od dnia 25 maja 2020 r. uczniowie klas I - III, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy zawodowej z opieką nad dziećmi w domu mogą przebywać pod opieką wychowawcy świetlicy. Maksymalna liczba uczniów na świetlicy wynosi 12. Zainteresowani rodzice proszeni są o zapoznanie się z: Procedurą bezpieczeństwa oraz dostarczenie do sekretariatu deklaracji i oświadczenia. Deklarację i oświadczenie można dostarczyć przesyłając skan dokumentów na adres mailowy szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście.
4. Od dnia 25 maja 2020 r. dla uczniów klasy VIII zostaną zorganizowane konsultacje, według harmonogramu.
5. Każdy uczeń klasy VIII przychodzący do szkoły powinien zapoznać się z Procedurą bezpieczeństwa oraz na pierwsze zajęcia zobowiązany jest do przyniesienia podpisanego przez rodziców oświadczenia. Bez oświadczenia nie zostanie wpuszczony do szkoły.
6. Od dnia 1 czerwca 2020 r. będziemy organizować konsultacje dla uczniów klas IV - VII. Harmonogram konsultacji zostanie przedstawiony w późniejszym terminie do 29 maja 2020 r.
7. Od dnia 25 maja 2020 r. biblioteka szkolna będzie otwarta w godzinach 8.00 - 11.30.

Contribute!
Books!
Shop!