foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

       W miesiącu marcu w klasach trzecich odbyły się konkursy znajomości lektur.   

Przygotowane zostały fragmenty lektur obowiązkowych i ponadobowiązkowych. 

      W klasie III a najlepszą znajomością wykazała się Natasza Sobota: uzyskała  I miejsce. Doskonale rozponawała tytuły  oraz pamiętała autorów książek. Wyróżniły się również : Julia Kośmińska i Julia Bednarczyk.

     W  klasie IIIb nie zdążyliśmy przeprowadzić drugiego etapu,  w I- szym wyróżniła się Emilka Widera.  

     Konkurs był doskonałą okazją przypomnienia   dzieciom ich ulubionych książek, czytanych zarówno samodzielnie oraz  przez panie nauczycielki: panią Bogusię Stępień i panią Asię Skarżyńską, którym za współpracę bardzo dziękuję. 

Nauczyciel biblioteki: Joanna Początek

Contribute!
Books!
Shop!