foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Zakończył się rok szkolny i rozpoczęły wakacje – czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy. Czas odpoczynku od nauki, dzwonków i porannego wstawania. Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom/Opiekunom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by trwające już wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.
Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień.
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia we wrześniu!

 

     Z poważaniem
Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Starych Bogaczowicach

 

                                            

Contribute!
Books!
Shop!