foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Już po raz kolejny nasza szkoła włączyła się do akcji „Śniadanie Daje Moc”. 8 listopada 2018 roku uczniowie klas I a,b; II a,b; III, IV a,b; V a,b wspólnie z wychowawcami przygotowywali kolorowe i smaczne posiłki. Na stołach królowały: warzywa, owoce, wędliny, sery, jogurty, płatki i inne zdrowe produkty. Dzieciaki przeobraziły je w kanapki, soki i różnorodne sałatki. Wszystko zostało zjedzone w miłej atmosferze. Serdecznie dziękujemy Rodzicom , którzy pomagali w przeprowadzeniu akcji. Koordynatorem tegorocznej edycji była pani Krystyna Śmieszek – Świętalska

Contribute!
Books!
Shop!