foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Szanowne Grono Pedagogiczne, Pracownicy Administracji i Obsługi

 

Z okazji zakończenia roku szkolnego proszę przyjąć podziękowania za efektywne funkcjonowanie Naszej Szkoły. Dzięki Państwa pracy – nasi uczniowie mogli osiągnąć znaczące sukcesy, zajmując wysokie lokaty w konkursach interdyscyplinarnych, przedmiotowych, zawodach sportowych i występach artystycznych. Jak każdy rok szkolny i ten był czasem ciężkiej i wytężonej pracy. Bez Państwa wkładu pracy, wiedzy i doświadczenia nie byłoby możliwe skuteczne rozwiązywanie codziennych problemów występujących w życiu szkoły. Dziękujemy Państwu i życzymy wszystkim udanego odpoczynku.

 

Drodzy Uczniowie

 

Życzymy Wam bezpiecznych i słonecznych wakacji. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.
Życzymy Wam interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

 

Drodzy Rodzice i Przyjaciele Szkoły


Pragniemy podkreślić, że niezwykle istotnym faktem jest, by szkole we wszystkich zadaniach pomagali Rodzice. Jesteście szczególną częścią społeczności szkolnej, której rolę trudno przecenić. Dziękujemy za wszystkie dokonania, podejmowane działania na rzecz społeczności szkolnej. Niech dobre zdrowie i pogoda ducha zawsze pomagają Państwu w realizacji planów.

             

                          Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Starych Bogaczowicach

 

                                                      

Contribute!
Books!
Shop!