foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

"Być Kimś II" to międzypowiatowy konkurs dla uczniów III klas gimnazjum, wykazujących szczególne zainteresowania i predyspozycje w zakresie przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych. Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowania wiedzą humanistyczną i matematyczno-przyrodniczą, popularyzowanie wiedzy, wdrażanie uczniów do samodoskonalenia, samoocena własnych możliwości uczniów, przygotowanie uczniów do zdawania egzaminów zewnętrznych i propagowanie regionalnych tradycji w obszarze wspierania uzdolnień. Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Etap powiatowy składał się z dwóch części: humanistycznej, zawierającej podstawy programowe języka polskiego, historii, kultury i sztuki oraz matematyczno-przyrodniczej, zawierającej zagadnienia z matematyki, chemii, biologii, fizyki i geografii. Najlepsi uczniowie uzyskali dyplomy laureatów i finalistów I i II stopnia, które gwarantują dodatkowe punkty rekrutacyjne w przyjęciu do II LO.

 

Wśród finalistów II stopnia znalazły się: Wiktoria Perhun i Wiktoria Wójtowicz.

 

Finalistami I stopnia zostali: Katarzyna Czernecka, Małgorzata Mołda i Jędrzej Kulski.

Laureatką konkursu została: na miejscu II - Katarzyna Berezicka.

 

Nasza szkoła zajęła II miejsce. W tegorocznej edycji konkursu "Być Kimś II" udział wzięło 244 uczniów z ponad 20 szkół z trzech powiatów.

 

Gratulacje!!!

Contribute!
Books!
Shop!