foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

W Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach w dniu 18.06.2018 roku odbył się jak co roku konkurs Logo – Smerfik dla dzieci objętych terapią logopedyczną z terenu naszej gminy. Udział wzięło 30 dzieci. Była to świetna okazja aby podsumować całoroczną pracę w gabinecie logopedycznym. Rodzice mogli spojrzeć na swoje dzieci na tle innych a przy tym docenić ciężką pracę swoich pociech. Dla występujących był to doskonały sprawdzian swoich sił i umiejętności. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!!!! Jesteście super!!!!

 

                                                                                    Dorota Dąbrowska

Contribute!
Books!
Shop!