foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   Od 2 do 11 czerwca 2017r. uczniowie klasy VI szkoły podstawowej i klas I, II i III gimnazjum przebywali we Włoszech w miejscowości San Mauro A Mare na ,,zielonej szkole”. Wszystkim pobyt bardzo się podobał, a w szczególności dwa dni spędzone w jednym z największych parków rozrywki w Europie – Mirabilandii. To właśnie tutaj nasi uczniowie ,,szaleli” na różnego rodzaju karuzelach i rollercoasterach. Wszyscy podziwiali również występy kaskaderów i tancerzy. Niezapomniane chwile będą kojarzyły się nam z pobytem w Republice San Marino, która zachwyciła wszystkich pięknymi widokami. Bardzo dziękujemy organizatorce wycieczki – p. Agnieszcze Wójcikiewicz, która wraz z p. Jadwigą Harmak, p. Małgorzatą Matuszną i p. Pawłem Bułką sprawowała opiekę nad nami. Nasi nauczyciele i pan ratownik poświęcili nam swoje dwa weekendy. Dziękujemy i chcemy jeszcze!

Uczestnicy wycieczki

Contribute!
Books!
Shop!