foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Rok szkolny 2016/2017 dobiegł końca. Jak każdy rok szkolny, był to czas wytężonej nauki i pracy, ale także wielu sukcesów i radości.

Uczniowie uroczyście pożegnali szkolne mury, rozpoczynając czas letniego wypoczynku.

Oto wyniki klasyfikacji naszych uczniów:

Kl. I – III SP     Stare Bogaczowice + Struga                                 

Frekwencja – wyniki klas:

KLASA

FREKWENCJA MIEJSCE WYCHOWAWCA
  II Struga 93,8% I miejsce p. Jadwiga Tryniecka
  IIIb 92,24% II miejsce p. Joanna Sube
  III    Struga 91,3% III miejsce p. Jadwiga Tryniecka

Liczba uczniów mających 100% frekwencji:

Ø  Kl. I – 2 uczniów:  Witold Górecki, Hubert Węgrzynowski– wych. p. Krystyna Śmieszek-Świętalska

Ø  Kl. II b  - 2 uczennice: Wiktoria Rurka, Natalia Sitko -  wych. p. Alicja Winiarska

Ø  Kl. III Struga – 1 uczeń: Kacper Kopiwoda – wych. p. Jadwiga Tryniecka

Uczniowie wyróżniający się w nauce:

Ø  Kl. I – Natan Bartusch, Oliwier Bielawski, Filip Kawiński, Łukasz Michalski, Filip Stokłosa, Hubert Węgrzynowski

Ø  Kl. IIa – Nikola Dymek, Antonina Wiącek, Szymon Bankowski, Kaja Ogrodnik, Kacper Piasecki, Dawid Mindewicz, Katarzyna Drajem, Krzysztof Wiśniewski, Maja Chwastyk

Ø  Kl. IIb – Bartosz Dymecki, Hubert Wójcik, Maciej Rosiek, Wiktoria Rurka, Natalia Sitko, Gabriela Skała, Karolina Witkowska, Barbara Zarzycka, Natalia Wójcik, Krzysztof Stokłosa

Ø  Kl. II Struga – Kacper Mikołajczyk, Maja Walankiewicz, Maria Telega

Ø  Kl. IIIa – Hanna Gagaczowska, Tymoteusz Grabowski, Maria Stochaj

Ø  Kl. IIIb – Mateusz Pisarczyk, Weronika Tracz

Ø  Kl. III Struga – Bartosz Bednarczyk, Kacper Kopiwoda, Aurelia Cybulska

 

PODSUMOWANIE  WYNIKÓW KLASYFIKACJI W   KL. IV - VI

1.      Uczniowie z najwyższą średnią ocen:

KLASA UCZEŃ ŚREDNIA OCEN
IV Karolina Czernecka 5,27
IV Łucja Wójtowicz 5,27
IV Anna Kępińska 5,09
IV Szymon Sikora 5,09
IV Jakub Kawiński 4,91
IV Maciej Moroz 4,81
IV Weronika Majda 4,81
IV Joanna Olejnik 4,81
IV Klaudia Pszczółkowska 4,81
IV Kacper Stokłosa 4,81
IV Julia Selent 4,81
IV Wojciech Górecki 4,81
V Klaudia Karczmarz 5,36
V Tomasz Mołda 5,36
V Natalia Małkowska 4,82
V Bartosz Chwastyk 4,82
V Hubert Gierłowski 4,82
VI Marek Gagaczowski 5,54
VI Maja Czarnecka 5,09
VI Sara Jędrzejak 5,09
VI Zuzanna Juszczak 5,0
VI Hanna Kulska 4,9
VI Zuzanna Sobota 4,9
VI Wiktoria Stańko 4,9
VI Daria Sawiarska 4,81
VI Kornelia Dankowska 4,81

2.      Miejsca klas – średnia ocen

KLASA    ŚREDNIA OCEN MIEJSCE WYCHOWAWCA
  IV   4.18 I miejsce p. Małgorzata Noskowska
  VI   4.1 II miejsce p. Jadwiga Harmak
  V   3.91 III miejsce p. Bogumiła Korzeniowska

              

                   Średnia szkoły – 4,06 

3.      Frekwencja – wyniki klas:

KLASA    FREKWENCJA MIEJSCE WYCHOWAWCA
V 93% I miejsce p. Bogumiła Korzeniowska
IV 91% II miejsce p. Małgorzata Noskowska
VI 89,4% IIImiejsce p. Jadwiga Harmak

                       

                   Średnia szkoły  -   91,13%                           

 

Wyniki klasyfikacji kl. I – III gimnazjum

Uczniowie z najwyższą średnią ocen (4,75 i powyżej)

KLASA UCZEŃ ŚREDNIA OCEN
IIa Patrycja Jura 4,75
IIb Katarzyna Czernecka 5,31
IIb Małgorzata Mołda 5,13
IIb Wiktoria Wójtowicz 5,06
IIb Julia Kowalska 4,81
IIb Wiktoria Perhun 4,75
IIIa Patrycja Wójcikiewicz 5,33
IIIa Natalia Kozłowska 5,27
IIIa Klaudia Rajca 5,25
IIIa Joanna Cudzik 5,08
IIIa Klaudia Drewicz 4,75
IIIb Aleksandra Gaber 5,08

          Średnia szkoły – 3.59                                        

1.      Miejsca klas – średnia ocen

KLASA    ŚREDNIA OCEN MIEJSCE WYCHOWAWCA
  IIb   4,0 I miejsce p. Ewa Różycka
  IIIa   3,89/ 4,12(średnia ukończenia gimnazjum) II miejsce p. Renata Wierzbicka
  IIa   3.56 III miejsce p. Joanna Początek
  Ia   3,53 IV miejsce p. Elżbieta Bukalska
  Ib   3,5 V miejsce p. Dorota Deja
  IIIb   3,07/ 3,49(średnia ukończenia gimnazjum) VI miejsce p. Agnieszka Wójcikiewicz

          Uczniowie o najwyższej liczbie punktów z zachowania:

1.      Kl. IIIaJakub Podkówka – 950 pkt.

2.      Kl. IIIa – Patrycja Wójcikiewicz – 635 pkt.

3.      Kl. IIIa – Natalia Kozłowska – 570 pkt.

4.      Kl. IIIa – Klaudia Rajca – 530 pkt.

5.      Kl. IIb – Julia Kowalska – 513 pkt.

Frekwencja:

KLASA    FREKWENCJA MIEJSCE WYCHOWAWCA
IIIa 91,5% I miejsce p. Renata Wierzbicka
Ib 91,4 II miejsce p. Dorota Deja
IIb 91% III miejsce p. Ewa Różycka
IIa 88% IV miejsce p. Joanna Początek
IIIb 86,34% V miejsce p. Agnieszka Wójcikiewicz
Ia 85,7% VImiejsce p. Elżbieta Bukalska

Średnia szkoły – 88,99%

Contribute!
Books!
Shop!