foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

                    Podziękowania dla wychowawczyń z Oddziałów Przedszkolnych. 

      Uczniowie z Koła Przyjaciół Książki wraz z opiekunem biblioteki składają podziękowania paniom z Oddziałów Przedszkolnych :pani Bogumile Stępień oraz pani Janinie Skarżyńskiej za przygotowanie prac do biblioteki szkolnej - ilustracji do ksiażek, dzięki którym można było stworzyć w miesiącach : listopad, grudzień,  Galerię prac  dzieci.  Jako podziękowanie , panie otrzymały dyplomy dla  dzieci ze swoich Oddziałów.   

                                          

                                      bibliotekarz: Joanna Początek 

 

 

 

 

Contribute!
Books!
Shop!