foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

15.06.2015r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski  Logo- Smerfik -to już czwarta edycja. Wzięły w nim udział dzieci objęte terapią logopedyczną z terenu gminy. Miały one okazję przedstawić na scenie owoc swojej ciężkiej pracy w gabinecie logopedycznym. Rodzice z dumą i szacunkiem dla ciężkiej pracy swoich pociech podziwiali występy małych artystów. Była to, doskonała sytuacja terapeutyczna, ponieważ każde dziecko występując musiało zapanować nad stresem komunikacyjnym, który w takich sytuacjach często towarzyszy człowiekowi, jak też nad techniką wymowy. W tym konkursie nie było przegranych,  każde z nich było zwycięzcą! Dzieci przede wszystkim walczyły  ze swoimi słabościami, które niejednokrotnie utrudniają funkcjonowanie we współczesnym świecie.

 

1
1 1
2
2 2
3
3 3
4
4 4
5
5 5

Contribute!
Books!
Shop!