foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

WYNIKI XIII GMINNEGO KONKURSU „PALMA, PISANKA, KRASZANKA”2015

 

Kat. Palma

 

3-4 latka

Wyróżnienie- Przedszkole pod Trójgarbem

 

5-6 lat   

I m.- Weronika Mazurkiewicz    

II m.- Świetlica GCES

Klasa I-II

I m. -  Karolina  Czernecka   

II m. -  Krystian Mindewicz  

III m. -   Tatiana Wiśniewska  

III m.  -  Maciej Moroz 

Klasa III-VI

I m. -Joanna Czernecka

I m.- Magdalena Werner

II  m.- Bartosz Gromke  

II  m. -Kinga Tereśkiewicz 

III  m. -Katarzyna Czernecka 

III  m. -Oliwia Stańko i Zuzanna Witkowska

Wyróżnienie: Maja Czarnecka

Bartosz Chwastyk

Gimnazjum

I m. - Anna Marcyniuk

II m.- Jan Stokłosa , Oliwier Francke

III m.- Roksana Werner 

Wyróżnienie: Dominika i Karolina Amanowicz

KAT. KARTKA

 

4-latka         

I m.- Julia Kępińska

5-6 lat          

I m.- Emilia Makarewicz ,

II m.- Maja Walankiewicz , Lena Kostecka , P. Kostrzewska   - Struga

III m.- Kacper Piasecki

Wyróżnienie - Szymon Bankowski Świetlica Chwaliszów

7-8 lat       

I m.- Łucja Wójtowicz 

II m.- Julia Wyszyńska  

II m.- Julia Selent  , Nikola Zarzycka

III m.-  Nicole Dębicka - Świetlica Chwaliszów

III m.- Magda Łabaj  

Wyróżnienie: Roksana Basiak ,  Ola Kurowska

Piotr Bartkowiak  ,  Oskar Krysta  -Filia w Strudze,

Norbert Fajdasz  Filia w Strudze

Klasa III-VI

I m. - Wiktoria Wójtowicz 

II m. - Daria Sawiarska  

III m. -Mateusz Jamróz  - Filia w Strudze

III m. - Nicole Sobota  

Wyróżnienie: Michał Pelc-  Filia w Strudze, Natalia Kurzak świetlica w Cieszowie

Wyróżnienie: Maksymilian Kamiński  Filia w Strudze

Goran Rajca  , Igor Rajca 

Gimnazjum

I m.-  Jacek Skwarek 

I m.- Aleksandra Dyderska 

II m.- Natalia Kozłowska 

III m. - Sebastian Sobesiński

Wyróżnienie:  Arianna Bieniecka

 PISANKA, KRASZANKA

KAT. 5-6 lat

Wyróżnienie – Basia Zarzycka

Wyróżnienie - Marcel Masiukiewicz

Wyróżnienie - Dawid Mindewicz

Wyróżnienie - Karolina Witkowska

Wyróżnienie- Mirella Stec –Sroczyńska – Jabłów

KAT. I-II

I MIEJSCE – Szymon Sikora

I  - Amelia Czarnecka- Jabłów

II - Karolina Czernecka

III - Łucja Wójtowicz

Wyr.- Andrzej Włodarski

Wyr. Świetlica GCES

 

KAT. III-VI

I MIEJSCE – Monika Kulig -Jabłów

II Jakub Jamróz- świetlica Lubomin

III- Czajka Paweł

III –Wiktoria Malczewska

WYRÓŻNIENIE.-Julia Gostomczyk Chwaliszów

WYRÓŻNIENIE Zuzanna Witkowska

WYRÓŻNIENIE Michał Terenda

KAT.GIMNAZJUM

I MIEJSCE – Dyga Karolina

II – Klaudia Rypan – Jabłów

III- Sebastian Sobiesiński

Wyr. Marta Fryzowicz

Wyr. Oliwer Francke

Wyr. Dominika Janc

ZWIERZĄTKO WIELKANOCNE

KAT.  5-6 LAT

I MIEJSCE- Filip Stokłosa „0” b

II- Maja Walankiewicz - Struga

Wyr. Bartosz Bednarczyk

Wyr. Klasa  „0” b

KAT. I-II

I Miejsce- Dominik Krawiec- Struga

I – Robert Owsianka- Struga

Wyr. Weronika Majda,  Julia Selent, Dawid Kusiak, Norbert Fajdasz, Piotr Bartkowiak

        

KAT.  III-VI

I MIEJSCE – Daria Sawiarska

II – Maksymilian Kamiński- Struga

II -  Michał Pelc- Struga

III- Nicole Sobota

Wyr .Adrian  Łabaj

KAT.GIMNAZJUM

Wyr. -Wiktoria Urbanik

Aleksander Libryk

 

Jury : Anna Palczak-Skwarek, Elzbieta Wojtowicz, Anna Zakręt. Rozdanie nagród oraz podsumowanie konkursu odbędzie się 27 marca o godz. 11 w Publicznym Gimnazjum w Starych Bogaczowicach. Gratulujemy i zapraszamy

Contribute!
Books!
Shop!