foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Miejsca klas pod względem nauki:

KLASA

WYCHOWAWCA

Średnia ocen

MIEJSCE

Ia

Renata Wierzbicka

3,89

I miejsce

IIa

Agnieszka Wójcikiewicz

3,82

II miejsce

IIIb

Bogumiła Korzeniowska

3,61

III miejsce

Ib

Małgorzata Gałązka

3,33

IV miejsce

IIb

Dorota Deja

3,0

V miejsce

IIIa

Dorota Bukalska

2,83

VI miejsce

                      Średnia szkoły = 3,41                       (r. szk. 2013/2014 = 3,28)    

 

Najwyższe średnie ocen uzyskali:

  1. Aleksandra Gaber,
  2. Kozłowska Natalia, kl. Ia – 4,81

Rajca Klaudia, kl. Ia – 4,81

Wójcikiewicz Patrycja, kl. Ia – 4,81

Osoby o najwyższej liczbie punktów z zachowania:

  1. Dariusz Michalik, kl. IIIa – 610 pkt                
  2. Aleksandra Gaber, Ib – 435 pkt                          9. Maciej Grzeszczuk, kl. IIIb – 350 pkt
  3. Dominik Kopiwoda – 425 pkt                           10. Marlena Lechowicz, kl. IIa – 348 pkt
  4. Arletta Burdek, kl. IIIb – 424 pkt                       11. Jakub Podkówka, kl. Ia – 345 pkt
  5. Karolina Dyga, kl. IIIb – 395 pkt                       12. Patrycja Kusiak, kl. Ib – 339 pkt
  6. Klaudia Rajca, kl. Ia – 380 pkt                         13. Anna Marcyniuk, kl. IIIa – 327 pkt

              Justyna Wróbel, kl. IIIb – 380 pkt                     14. Monika Czernecka, kl. IIIa – 325 pkt

          7. Patrycja Wójcikiewicz, kl. Ia – 370 pkt                   Szymon Zakamarek, kl.Ia – 325 pkt

8.   Klaudia Czarnecka, kl. IIIb – 355 pkt                 15. Natalia Kozłowska, kl. Ia – 324 pkt          

        

Konkursy, zawody sportowe

Na szczeblu szkoły/gminy:

- Konkurs bożonarodzeniowy na najładniej udekorowaną klasę:

                     I m. kl. Ib (M. Gałązka)     II m. klasa IIa (A. Wójcikiewicz) i Ia (R. Wierzbicka)

- „Śpiewające Boże Narodzenie” (organizator – A. Palczak-Skwarek):

                I m. klasa Ia (R. Wierzbicka)

                 II m. klasa IIa (A. Wójcikiewicz)

- Olimpiada Misyjna: I m. Aleksandra Gaber, II m. Emilia Borkowska, III m. Michał Wodecki

                                 (J. Strzyż)

- Gminny Konkurs „W świątecznym nastroju” (A. Palczak-Skwarek):

                 szopka: I m. – Karolina Dyga     II m. Oliver Francke       III m. Tomasz Twardowski

                 ozdoba: II m. – Remigiusz Świteńki     III m. Michał Prus

                 kartka: I m. Jacek Skwarek   II m. Arletta Burdek     III m. Sebastian Sobiesiński

                 anioł: III m. Aleksandra Gaber

- „Poznajemy parki krajobrazowe Polski”: Marlena Lechowicz, Wiktoria Pietyra, Mariola Chwastyk,

                 Julia Wiśniewska (J. Początek)  

Na szczeblu powiatu:

- I m. Klaudia Czarnecka: Ogólnopolski Wielki Test J. Angielskiego dla młodzieży

                                       – edycja wałbrzyska (M. Gałązka)

Na szczeblu wojewódzkim:

- zDolny Ślązak Gimnazjalista – j. niemiecki, finalista: Pavel Zuchantke (A. Wójcikiewicz)

- Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Gimnazjalnych w MTB: III m. - chłopcy, VI m. – dziewczęta

                                                       (L. Nogawka, K. Witkowska)

- III m. w Mistrzostwach Dolnego Śląska Szkół Gimnazjalnych w Strzelectwie: (G. Kozłowski)

Na szczeblu ogólnopolskim:

- II m. Pavel Zuchantke: III Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjów

                                       - etap regionalny (A. Wójcikiewicz)

- laureatka konkursu „Młodzież a członkostwo w UE” (najlepszy materiał prasowy):

                         Arletta Burdek, kl. IIIb (J. Harmak)

- Na szlaku cysterskim”: III m. – Tomasz Sobota (A. Palczak-Skwarek)

Gratujacje!!!

Powodzenia w przyszłym semestrze!

Contribute!
Books!
Shop!