foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Efekty pracy uczniów klasa IV – VI Zespołu Szkół w I semestrze są następujące:

Klasy według średniej ocen

 

KLASA

WYCHOWAWCA

Średnia ocen

MIEJSCE

IV

Jadwiga Harmak

4,2

I miejsce

VIb

Małgorzata Noskowska

4,1

II miejsce

V

Anna Palczak-Skwarek

3,97

III miejsce

VIa

Joanna Początek

3,86

IV miejsce

Średnia szkoły = 4.03

 

Najwyższe średnie ocen uzyskali:

  1. Michał Słowik, kl. VIb – 5,09
  2. Marek Gagaczowski, kl. IV – 5,0
  3. Sara Jędrzejak, kl. IV – 5,0
  4. Zuzanna Sobota, kl. IV – 5,0
  5. Kinga Tereśkiewicz, kl. V – 4,91
  6. Maja Czarnecka, kl. IV – 4,9

           Zuzanna Juszczak, kl. IV – 4,9

           Hanna Kulska, kl. IV – 4,9

          Julia Kowalska, kl. VIb – 4,9

        7. Klaudia Gierłowska, kl. V – 4,82

        8. Wiktoria Wójtowicz, kl. VIb – 4,81

        9. Jędrzej Kulski, kl. VIb – 4,8

             Daria Sawiarska, kl. IV – 4,8

       10.Wiktoria Stańko, kl. IV – 4,75

Konkursy, zawody sportowe

Na szczeblu szkoły/gminy:

- konkurs literacki „I ty możesz być baśniopisarzem”: I m. Hanna Kulska (J. Harmak)

- „Śpiewające Boże Narodzenie”

     A. Palczak-Skwarek: I m. – Marek Gagaczowski, Aleksandra Sobczak, Nicole Sobota, Agata Pelc        

                                         II m. – Klaudyna Baziak, Milena Pelc

- „Segregujemy odpady”: I m. Nicole Sobota i Agata Pelc (J. Początek)

- „Poznajemy parki krajobrazowe Dolnego Śląska”: I m. Adam Krynda i Hubert Dłużniewski,

                                      II m. Robert Terenda (J. Początek)

- „W świątecznym nastroju” (A. Palczak-Skwarek):

               „szopka”: I m. Michał Terenda, II m. Malwina Telega i Katarzyna Czarnecka

               „ozdoba”: I m. Wiktoria Wójtowicz, II m. Katarzyna Berezicka, III m. Julia Kowalska

               „anioł”: I m. Daria Sawiarska, II m. Adrian Dżugaj, III m. Adrianna Rasińska

Na szczeblu powiatu:

- „Boże Narodzenie w krajach anglojęzycznych”: IV m drużynowo (M. Noskowska)

Na szczeblu województwa:

- Finał Wojewódzki SP w MTB – I m. dziewczęta, II m. chłopcy (L. Nogawka, K. Witkowska)

Na szczeblu ogólnopolskim:

- Na szlaku cysterskim”: I m. – Wiktoria Wójtowicz (A. Palczak-Skwarek)

- konkurs plastyczny „Podróż moich marzeń”: II m. Wiktoria Wójtowicz (A. Palczak-Skwarek)

Gratulacje!!!!

Powodzenia w II semestrze!

Contribute!
Books!
Shop!