foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Efekty pracy uczniów klasa I – III Zespołu Szkół w I semestrze są następujące:

Wzorowi uczniowie

KLASA I:

Hanna Gagaczowska, Tymoteusz Grabowski, Aleksandra Kurowska, Grzegorz Skrzyński, Jakub Długokęcki, Jessica Kubińska, Mateusz Pisarczyk, Bartosz Bednarczyk, Aurelia Cybulska, Kacper Kopiwoda, Weronika Serafin, Maria Telega

KLASA II

Karolina Czernecka, Nikola Dębicka, Anna Kępińska, Klaudia Pszczółkowska, Kacper Stokłosa, Jan Widera, Łucja Wójtowicz, Norbert Fejdasz, Szymon Ilski, Weronika Majda

KLASA III:

Klaudia Karczmarz, Natalia Małkowska, Tomasz Mołda, Bartosz Chwastyk, Goran Rajca, Kinga Sobota, Jakub Stokłosa, Maksymilian Kamiński, Michał Pelc

Konkursy

Na szczeblu szkoły i Gminy:

  1. Śpiewające Boże Narodzenie:

klasa I Struga: II m. Kacper Kopiwoda, III m. Aurelia Cybulska (J. Tryniecka)

klasa Ia: I m. Ola Kurowska (E. Rajca)

klasa II: I m. Joanna Olejnik (K. Świętalska)

klasa III Struga: II m. Michał Pelc (J. Skarżyńska)

klasa III: III m. Klaudia Hojak (B. Stępień)

  1. „W świątecznym nastroju"

   klasa I Struga – J. Tryniecka: III m. Maria Telega (szopka + ozdoba),

               I m. Kacper Mikołajczyk (ozdoba), II m. Dominik Krawiec (ozdoba)

     klasa Ia E. Rajca : I m. Piotr Bartkowiak (aniołek), kartka: I m. Magda Łabaj, III m. Ola Kurowska

     klasa Ib J. Sube: III m. Martyna Karczmarz (kartka), II m. Eliza Bielak (ozdoba)

     klasa II K. Świętalska: I m. Anna Kępińska, Karolina Czernecka i Maciej Moroz (ozdoba),

               II m. Łucja Wójtowicz (kartka), I m. Karolina Czernecka (szopka), I m. Julia Selent (aniołek)    

   klasa II Struga J. Skarżyńska - ozdoba: I m. Weronika Majda, II m. Szymon Ilski      

   klasa III - B. Stępień: III m. Bartosz Chwastyk (anioł)

c) "Konkurs Piosenki Dziecięcej"

klasa Ia: Hania Gagaczowska (J. Romaniszyn)

klasa Ib: II m. Martyna Lis (J. Sube)

klasa II: I m. Łucja Wójtowicz, II m. Jan Widera (K. Świętalska)

klasa III: II m. Klaudia Hojak, III m. Kinga Sobota (B. Stępień)

klasa III Struga: I m. Michał Pelc (J. Skarżyńska)

d) Konkurs plastyczny „Kulturalna jesień na wsi”: II m. Łucja Wójtowicz,

                                    III m. Karolina Czernecka (K. Świętalska)

Na szczeblu powiatu

„Gdzie Ty jesteś jesieni” (konkurs plastyczny):

               I m. Łucja Wójtowicz (K. Świętalska), II m. Ola Kurowska (E. Rajca)

 

Gratulacje!!!!

Powodzenia w II semestrze!

Contribute!
Books!
Shop!