foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

     

    Arletta Burdek, uczennica kl. III b naszego gimnazjum,  została laureatką ogólnopolskiego konkursu na materiał prasowy „Młodzież o członkostwie Polski w Unii Europejskiej”. Jej praca znalazła się wśród 6 najlepszych.

   Organizatorami konkursu byli Związek Miast Polskich, we współpracy z Gazetą Samorządu i Administracji i Polską Agencją Prasową.  Honorowy patronat nad konkursem objęła Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji. Uczennicę do konkursu przygotowała Jadwiga Harmak.

  Serdeczne gratulacje dla Arletty!!!

Contribute!
Books!
Shop!