foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

W dniach 13-15 października odbył się we Wrocławiu Finał Dolnośląskiej Gimnazjady w Strzelectwie Sportowym (karabin pneumatyczny). Nasza 10 osobowa reprezentacja chłopców i dziewcząt klas pierwszych zajęła III miejsce drużynowo na 23 szkoły (843 pkt.). Indywidualnie Aleksandra Gaber zajęła I miejsce w kategorii dziewcząt, a ponadto Dominika Amanowicz wystrzelała V miejsce. W kategorii chłopców Dominik Kopiwoda zajął IV miejsce.

Opiekunem reprezentacji był p. Grzegorz Kozłowski

M-ce Szkoła Wynik
1. Gimnazjium nr 3 Oleśnica 859
2. Gimnazjum Gminne Dobroszyce 851
3. Zespół Szkół Stare Bogaczowice 843
4. Gimnazjum nr 4 Lubin 832
5. Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 820
6. Gimnazjum nr 29 Wrocław 812
7. Gimnazjum Kobierzyce 811
8. Gimnazjum nr 5 Głogów 806
9. Gimnazjum nr 49 Wrocław 803
10. Gimnazjum nr 1 Czernica 802
11. Gimnazjum nr 13 Wrocław 801
12. Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wrocławski 800
13. Gimnazjum nr 1 Twardogóra 794
14. Gimnazjum nr 2 Głogów 794
15. Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 791
16. Gimnazjum nr 5 Wrocław 786
17. Gimnazjum nr 2 Polkowice 778
18. Gimnazjum nr 4 Głogów 767
19. Gimnazjum nr 27 Wrocław 755
20. Gimnazjum Żórawina 750
21. Gimnazjum Łagiewniki 744
22. Gimnazjum nr 15 Wrocław 709
23. Gimnazjum Siechnice 637

 

M-ce Nazwisko Imię Szkoła / Gimnazjum Wynik x 10
1. Gaber Ola Zespół Szkół Stare Bogaczowice 94 4
2. Wilk Nadia Gimnazjum nr 2 Głogów 93 4
3. Kochan Wiktoria Gimnazjum nr 4 Lubin 92 4
4. Sikora Julia Gimnazjum Gminne Dobroszyce 92 2
5. Amanowicz Dominika Zespół Szkół Stare Bogaczowice 91 3
Bogus Alicja Gimnazjum nr 4 Głogów 91 3
Gudajczyk Sandra Gimnazjum nr 1 Czernica 91 3
8. Mróz Marika Gimnazjum nr 3 Oleśnica 91 2
9. Kuczyńska Natalia Gimnazjum nr 2 Polkowice 90 3
Zuchora Oliwia Gimnazjum nr 29 Wrocław 90 3
11. Pietraszko Julia Gimnazjum Gminne Dobroszyce 90 2
12. Szarejko Jaśmina Gimnazjum nr 29 Wrocław 89 4
13. Czaplińska Alicja Gimnazjum nr 3 Oleśnica 89 3
Dziubińska Ewa Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 89 3
Łaskarzewska Dagmara Gimnazjum Łagiewniki 89 3
16. Witkowska Kinga Gimnazjum nr 29 Wrocław 89 2
Żurawel Natalia Gimnazjum Kobierzyce 89 2
18. Rajca Klaudia Zespół Szkół Stare Bogaczowice 89 1
Stadnik Ola Gimnazjum nr 5 Wrocław 89 1
20. Dymarska Paulina Gimnazjum nr 1 Czernica 88 3
Górna Kinga Gimnazjum nr 5 Głogów 88 3
Kuta Justyna Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 88 3
Palus Alicja Gimnazjum nr 49 Wrocław 88 3
Rosińska Katarzyna Gimnazjum nr 4 Głogów 88 3
25. Buła Kaja Gimnazjum Gminne Dobroszyce 88 2
Marcinowicz Ola Gimnazjum nr 2 Głogów 88 2
Romaniuk Vanessa Gimnazjum nr 5 Wrocław 88 2
28. Puk Nikola Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 88 1
Rudnicka Pola Gimnazjum nr 3 Oleśnica 88 1
Żygadło Karolina Gimnazjum Kobierzyce 88 1
31. Bielecka Karolina Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 87 3
Gieracka Natalia Gimnazjum Łagiewniki 87 3
Szczepańska Ola Gimnazjum nr 4 Lubin 87 3
34. Adamus Nadia Gimnazjum nr 5 Głogów 87 2
Jaworska Martyna Gimnazjum Łagiewniki 87 2
Nika Agnieszka Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 87 2
Prusińska Natalia Gimnazjum Gminne Dobroszyce 87 2
Stępkowska Klaudia Gimnazjum nr 29 Wrocław 87 2
Witkowska Agata Gimnazjum Żórawina 87 2
40. Banaś Małgorzata Gimnazjum nr 13 Wrocław 86 3
41. Kluczek Oliwia Gimnazjum Gminne Dobroszyce 86 2
42. Barszczak Jagoda Gimnazjum nr 29 Wrocław 86 1
Dębska Daria Gimnazjum Gminne Dobroszyce 86 1
Kaczmarek Magda Gimnazjum nr 5 Głogów 86 1
Maruńczak Martyna Gimnazjum nr 4 Lubin 86 1
Stocka Anita Gimnazjum Kobierzyce 86 1
Tekień Aleksandra Gimnazjum nr 3 Oleśnica 86 1
48. Kobik Katarzyna Gimnazjum nr 3 Oleśnica 85 4
49. Chorażykiewicz Hanna Gimnazjum nr 2 Polkowice 85 3
Ciszek Wiktoria Gimnazjum nr 1 Twardogóra 85 3
Musiak Patrycja Gimnazjum nr 2 Polkowice 85 3
Salomon Justyna Gimnazjum nr 1 Czernica 85 3
53. Witerska Natalia Gimnazjum nr 4 Głogów 85 2
54. Adamska Maja Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 85 1
Sieczka Karolina Gimnazjum nr 27 Wrocław 85 1
Wojnarowicz Gabriela Gimnazjum nr 13 Wrocław 85 1
57. Wronka Julia Gimnazjum nr 1 Twardogóra 84 4
58. Szczurowska Julia Gimnazjum nr 5 Wrocław 84 3
59. Kulpińska Weronika Gimnazjum nr 2 Głogów 84 2
Zakowicz Joanna Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 84 2
61. Bihuniak Paulina Gimnazjum nr 4 Lubin 84 1
Syposz Izabela Gimnazjum nr 13 Wrocław 84 1
63. Pierzga Wiktoria Gimnazjum nr 3 Oleśnica 84  
64. Bugaj Marta Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 83 3
Dziechcińska Alicja Gimnazjum nr 29 Wrocław 83 3
Wszołek Natalia Gimnazjum Żórawina 83 3
67. Drąszczyk Ola Zespół Szkół Stare Bogaczowice 83 2
Fusch Anita Gimnazjum nr 49 Wrocław 83 2
Stachowicz Joanna Gimnazjum nr 13 Wrocław 83 2
70. Szymańska Wiktoria Gimnazjum nr 4 Lubin 82 2
Wasilewska Magda Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 82 2
72. Czaplicka Julia Gimnazjum nr 49 Wrocław 82 1
Gąsior Ada Gimnazjum nr 1 Twardogóra 82 1
74. Amanowicz Karolina Zespół Szkół Stare Bogaczowice 82  
75. Stachał Ala Gimnazjum nr 2 Głogów 81 2
76. Adhikari Olga Gimnazjum nr 49 Wrocław 81 1
Lenczuk Emilia Gimnazjum nr 2 Polkowice 81 1
Szmalec Kamila Gimnazjum nr 3 Oleśnica 81 1
Szmalec Kamila Gimnazjum nr 3 Oleśnica 81 1
80. Broda Nikoll Gimnazjum nr 27 Wrocław 81  
Konieczna Dominika Gimnazjum nr 2 Głogów 81  
82. Grodzka Angelika Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 80 2
Kiełtyka Paulina Gimnazjum Kobierzyce 80 2
84. Marcyjanik Pola Gimnazjum nr 5 Wrocław 80  
M-ce Nazwisko Imię Szkoła / Gimnazjum Wynik x 10
1. Brudzyński Karol Gimnazjum nr 3 Oleśnica 92 5
2. Mszal Bartosz Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 90 4
3. Tuchowski Szymon Gimnazjum Gminne Dobroszyce 90 3
4. Kopiwoda Dominik Zespół Szkół Stare Bogaczowice 89 3
5. Flejter Eryk Gimnazjum nr 3 Oleśnica 89 2
Gajek Norbert Gimnazjum nr 3 Oleśnica 89 2
Walentynowicz Paweł Gimnazjum nr 29 Wrocław 89 2
8. Bieńczyk Jakub Gimnazjum Gminne Dobroszyce 88 2
9. Zadrożny Rafał Gimnazjum Siechnice 87 3
10. Barszczyk Łukasz Gimnazjum nr 27 Wrocław 87 2
11. Demidowicz Edward Gimnazjum nr 3 Oleśnica 86 3
12. Charciarek Paweł Gimnazjum nr 5 Wrocław 86 2
Mazurek Piotr Gimnazjum nr 15 Wrocław 86 2
14. Rutz Stanisław Gimnazjum nr 49 Wrocław 86 1
15. Parkitny Mateusz Gimnazjum nr 13 Wrocław 85 5
16. Dziurman Wiktor Gimnazjum nr 4 Lubin 85 3
Jaracz Michał Gimnazjum nr 4 Głogów 85 3
Rosiński Michał Gimnazjum nr 4 Głogów 85 3
Rudawski Olaf Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 85 3
20. Filipiuk Kajetan Gimnazjum Gminne Dobroszyce 85 2
Pleskacz Mikołaj Gimnazjum nr 4 Lubin 85 2
Wrona Bartosz Gimnazjum 1 Czernica 85 2
23. Kaczor Sebastian Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 85 1
Owczarz Kamil Gimnazjum nr 3 Oleśnica 85 1
25. Chrząstowski Adrian Gimnazjum nr 4 Głogów 84 2
26. Dziuba Hubert Gimnazjum nr 2 Głogów 84 1
Szewczuk Sebastian Gimnazjum nr 1 Twardogóra 84 1
28. Nogalski Jakub Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 83 3
Stępień Michał Gimnazjum nr 2 Głogów 83 3
30. Burda Krystian Gimnazjum nr 5 Głogów 83 2
Kleban Kuba Gimnazjum Żórawina 83 2
Sowa Andrzej Gimnazjum nr 4 Lubin 83 2
33. Krasik Jakub Gimnazjum nr 1 Twardogóra 83 1
Marczewski Jakub Gimnazjum nr 3 Oleśnica 83 1
Suchocki Wiktor Gimnazjum nr 5 Głogów 83 1
Trentkiewicz Paweł Gimnazjum Kobierzyce 83 1
37. Biliński Filip Gimnazjum nr 49 Wrocław 83  
38. Nawrot Dominik Gimnazjum nr 27 Wrocław 82 3
39. Kugler Jan Gimnazjum nr 49 Wrocław 82 1
Pazio Piotr Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 82 1
Pośpiech Grzegorz Gimnazjum nr 2 Polkowice 82 1
42. Salamon Wojciech Gimnazjum nr 4 Lubin 82  
43. Czarnecki Damian Gimnazjum nr 49 Wrocław 81 3
Pawlak Dominik Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 81 3
45. Kaczorowski Szymon Gimnazjum nr 13 Wrocław 81 2
Pachalski Igor Gimnazjum nr 1 Twardogóra 81 2
47. Dorczak Tomasz Gimnazjum nr 3 Chrząstawa Wielka 81 1
Dudzik Patryk Gimnazjum nr 5 Wrocław 81 1
Kotoski Tomek Gimnazjum Żórawina 81 1
Psiuch Hubert Gimnazjum nr 3 Bolesławiec 81 1
Szumski Oliwer Gimnazjum nr 27 Wrocław 81 1
52. Jakiel Ignacy Gimnazjum nr 13 Wrocław 81  
Ziejkiewicz Patryk Gimnazjum Kobierzyce 81  
54. Podkówka Jakub Zespół Szkół Stare Bogaczowice 80 2
Podyma Ireneusz Gimnazjum nr 5 Głogów 80 2
Szumski Jakub Gimnazjum nr 2 Głogów 80 2
57. Dańków Zygmunt Gimnazjum Kobierzyce 80 1
Kołodziejski Filip Gimnazjum nr 29 Wrocław 80 1
Stasiewski Jakub Gimnazjum nr 2 Kamieniec Wr. 80 1

cimg0092
cimg0092 cimg0092
cimg0093
cimg0093 cimg0093

Contribute!
Books!
Shop!