foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Lp

NAZWA IMPREZY

ORGANIZATOR

TERMIN

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015

L. Nogawka

A. Palczak-Skwarek

1.09.2014

2

Wybór Samorządu Uczniowskiego

J. Sube

IX

3

Sprzątanie świata

B. Korzeniowska

20 IX

4

Język angielski „na żywo” - spotkanie z gościem z Wielkiej Brytanii

M. Noskowska

29 IX

5

Apel Papieski

J. Romaniszyn

J. Strzyż

X

6

Dzień Edukacji

Pasowanie klas I

E. Rajca, J. Sube,

B. Stępień

14 X

7

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

  1. Palczak-Skwarek

IX

8

Apel Papieski

J. Romaniszyn,

J. Strzyż

X

9

Halloween

  1. Noskowska

X

10

„Na szlaku cysterskim”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

- podsumowanie

A. Palczak-Skwarek

E. Różycka, J. Strzyż

X

11

Plejada świętych

J. Romaniszyn, J. Strzyż

XI

12

Uroczysty apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości Polski

E. Bukalska

XI

13

Uroczysty apel klas 0-III z okazji rocznicy odzyskania niepodległości Polski

 B. Stępień

XI

14

Święto Pluszowego Misia

R. Stramel-Świteńka

25 XI

15

Szkolny Konkurs Historyczny

klas V-VI- zimowa edycja

E. Bukalska

XI

16

Szkolny Konkurs Ortograficzny

D. Deja

XI

17

Szkolny Festiwal Talentów

– edycja jesienna

opiekunowie

XI

18

Mikołajki

wychowawcy

XII

19

Boże Narodzenie - szkolny Konkurs

M. Noskowska

XII

20

Pastorałki dla każdego

B. Stępień

XII

21

„Śpiewające Boże Narodzenie”

- szkolny konkurs dla klas 0 - VI

0-III = J. Skarżyńska

IV-V = A.Palczak-Skwarek

XII

22

Jasełka na Boże Narodzenie

J. Romaniszyn

J. Strzyż

XII

23

Orszak Trzech króli

J. Romaniszyn, J. Strzyż

I 2015

24

Bal karnawałowy

wychowawcy

I

25

Dzień Babci i Dzień Dziadka

nauczycielki 0-III

I

26

Szkolny Konkurs Przyrodniczy klas IV

B. Korzeniowska

II

27

Szkolny Konkurs „Wartości narodowe w muzyce polskiej”

A. Palczak-Skwarek

II

28

Szkolny Konkurs „Sudoku”

I edycja

E. Różycka

II

29

Szkolny Konkurs

Języka Angielskiego

M. Noskowska

III

30

Święto Wiosny (0-III)

nauczycielki 0-III

III

31

Szkolny Konkurs Polonistyczny klas II-III

R. Stramel-Świteńka

III

32

Szkolny Konkurs Polonistyczny klas IV-VI

D. Deja

III

33

Gminny Konkurs

„Palma, pisanka, kraszanka”

A. Palczak-Skwarek

III/IV

34

Dzień Ziemi

J. Początek

IV

35

Apel Wielkanocny

J. Romaniszyn

J. Strzyż

IV

36

Święto Czekolady

B. Stępień

IV

37

Szkolny Konkurs Ekologiczny

J. Początek

IV

38

Uroczysty apel z okazji rocznic

i świąt majowych

E. Bukalska

V

39

Uroczysty apel z okazji rocznic

i świąt majowych – klasy 0-III

B. Stępień

V

40

Spotkanie ze strażakami

 K. Świętalska

V

41

Szkolny Konkurs Matematyczny klas I-III

J. Sube

V

42

Szkolny Konkurs Recytatorski „Logo-Smerfik”

D. Dąbrowska

V/VI

43

Święto Rodziny

nauczycielki 0-III

VI

44

Szkolny Konkurs „Sudoku”

- II edycja

E. Różycka

VI

45

Szkolny Festiwal Talentów

- edycja letnia

opiekunowie

VI

46

Uroczyste zakończenie

roku szkolnego przedszkolaka

R. Stramel-Świteńka,

A. Winiarska

VI

47

Pożegnanie klas VI - apel

M. Noskowska,

J. Początek

A. Palczak-Skwarek

VI

48

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

L. Nogawka

+ wychowawcy

VI

Contribute!
Books!
Shop!