foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

 

16 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze odbył się VIII Powiatowy Konkurs Muzyczny "Wartości Narodowe w Muzyce Polskiej".VIII edycja konkursu dotyczyła życia i twórczości Fryderyka Chopina. W konkursie wystartowało 10 drużyn ze szkół podstawowych z Chełmska Śląskiego, Marciszowa, Krzeszowa, Kamiennej Góry, Ptaszkowa, Pisarzowic, Szarocina, Lubawki oraz ze Starych Bogaczowic.
Oprócz wiedzy z zakresu twórczości i życia największego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina, młodzież musiała wykazać się umiejętnością rozpoznawania utworów, znajomością historii muzyki doby romantyzmu, sztuki oraz teorii muzyki. W konkursie zadano 44 pytania. Konkurs wygrała nasza reprezentacja w składzie: Aleksandra Gaber, Patrycja Wójcikiewicz, Lena Kuźma,

nauczyciel Anna Palczak-Skwarek.

Gratulujemy!!

Contribute!
Books!
Shop!