foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

                   

     W dniu 02.04. 2014r. uczniowie naszej szkoły w składzie: Szymon Radzikowski (kl. III), Pavel Zuchantke (kl. II) i Jan Zuchantke (kl. I) zajęli I miejsce VI Międzyszkolnym Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów „Primus In Deutsch” zorganizowanych przez Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu. Konkurs składał się dwóch części. W pierwszej uczniowie musieli indywidualnie rozwiązać test obejmujący materiał leksykalno-gramatyczny z elementami wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego. Nasi chłopcy okazali się najlepsi i jako pierwsi przeszli do drugiego etapu – finału. Następnie musieli przygotować prezentację na temat „Odkryć cywilizacji” i zaprezentować ją w języku niemieckim. Zrobili to w mistrzowski sposób i w rezultacie zajęli pierwsze miejsce. Gratulujemy!!! Udało im się pokonać między innymi uczniów z gimnazjów przy I i II Liceum uczących się w klasach z językiem rozszerzonym. Opiekunem jest pani Agnieszka Wójcikiewicz.

Contribute!
Books!
Shop!