foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Kat. 5-6 lat

Kat. Kartka wielkanocna

I miejsce

Martyna Karczmarz – Świetlica Wiejska w Chwaliszowie

II miejsce

Oliwia Fąka - ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Weronika Serafin – Szkoła Filialna w Strudze

Wyróżnienie

Weronika Giedziun – ZS w Starych Bogaczowicach

Gabriela Frąckiewicz- Świetlica w Gostkowie

Julia Kępińska – Przedszkole „Pod Trójgarbem” w Starych Bogaczowicach

Kat. Pisanka. kraszanka

 

I miejsce

Aleksander Czarnecki - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Maja Walankiewicz – Szkoła Filialna w Strudze

III miejsce

Jakub Kopeć- ZS w Starych Bogaczowicach

Karolina Kulig – Świetlica Wiejska w Jabłowie

Wyróżnienie

Eliza Bielak – Świetlica Wiejska w Cieszowie

Kat. Palma wielkanocna

 

I miejsce

Mateusz Dżugaj – Świetlica Wiejska w Gostkowie

II miejsce

Weronika Mazurkiewicz- ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Piotr Bartkowiak - ZS w Starych Bogaczowicach

 

Szkoła Podstawowa

Kat. I-II

 

Kat. Kartka wielkanocna

 

I miejsce

Julia Selent - ZS w Starych Bogaczowicach

Łucja Wójtowicz - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Natalia Kurzak - ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Norbert Fajdasz – Szkoła Filialna w Strudze

Monika Kulig - Szkoła Filialna w Jabłowie

Wyróżnienie

Sandra Lisik - Świetlica Wiejska w Chwaliszowie

Kat. Pisanka. kraszanka

 

I miejsce

Karolina Czernecka - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Oskar Krysta - Szkoła Filialna w Strudze

III miejsce

Nikola Dębicka - Świetlica Wiejska w Chwaliszowie

Wyróżnienie

Małgorzata Turek - Świetlica Wiejska w Jabłowie

Bartosz Chwastyk - ZS w Starych Bogaczowicach

Jakub Kawiński - ZS w Starych Bogaczowicach

Kat. Palma wielkanocna

 

I miejsce

Karolina Czernecka - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Maciej Moroz - ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Natalia Kurak, Eliza Bielak - Świetlica Wiejska w Cieszowie

Kat. III - VI

 

Kat. Kartka wielkanocna

 

I miejsce

Igor Rajca - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Małgorzata Turek – Świetlica Wiejska w Jabłowie

III miejsce

Dominika Amarowicz - ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie

Nikola Maryjańska - ZS w Starych Bogaczowicach

Wiktoria Wojtowicz- ZS w Starych Bogaczowicach

Bartosz Gromke- ZS w Starych Bogaczowicach

Klaudia Rypan - Świetlica Wiejska w Jabłowie

 

 

Kat. Pisanka. kraszanka

I miejsce

Igor Rajca- ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Natalia Kulig- Świetlica Wiejska w Jabłowie

III miejsce

Lena Kuźma - ZS w Starych Bogaczowicach

Dominika i Karolina Amarowicz - ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie

Magda Werner – ZS w Starych Bogaczowicach

Aleksandra Tyrka - ZS w Starych Bogaczowicach

- ZS w Starych Bogaczowicach

Maja Czarnecka - ZS w Starych Bogaczowicach

Klaudyna Baziak- Świetlica Wiejska w Lubominie

Kat. Palma wielkanocna

 

I miejsce

Grzegorz Rosiek, Klaudia Stępień, Tomasz Twardowski -

Świetlica w Nowych Bogaczowicach

II miejsce

Bartosz Gromke, Kinga Tereśkiewicz - ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Joanna Czernecka - ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie

Katarzyna Czernecka -- ZS w Starych Bogaczowicach

Kinga Zarzycka - ZS w Starych Bogaczowicach

Kat. Gimnazjum

 

Kat. Kartka wielkanocna

I miejsce

Jacek Skwarek - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

KIS - Struga

III miejsce

Wiktoria Giedziun - ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie

Karol Wojtkowski - ZS w Starych Bogaczowicach

Michał Kowalczyk - ZS w Starych Bogaczowicach

Mariola Chwastyk - ZS w Starych Bogaczowicach

Kat. Pisanka. kraszanka

 

I miejsce

Damian Wójcik  - ZS w Starych Bogaczowicach

Julia Jarosz - Świetlica Wiejska w Jabłowie

II miejsce

Wiktoria Giedziun - ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Karolina Dyga - ZS w Starych Bogaczowicach

Karolina Jajko - ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie

Sebastian Sobiesiński - ZS w Starych Bogaczowicach

Szymon Radzikowski - ZS w Starych Bogaczowicach

Paweł Jaglarz - ZS w Starych Bogaczowicach

Anna Kulig - Świetlica Wiejska w Jabłowie

Mariola Chwastyk - ZS w Starych Bogaczowicach

Kat. Palma wielkanocna

I miejsce

Anna Marcyniuk - ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce

Mariola Chwastyk - ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce

Jacek Skwarek - ZS w Starych Bogaczowicach

Wojciech Białczak - ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie

Wiktoria Trzcińska - ZS w Starych Bogaczowicach

Rozdanie nagród i dyplomów, oraz wystawa pokonkursowa odbędzie się

11 kwietnia 2014 r. o godz.12/00 . Gratulujemy i zapraszamy!

Sponsor nagród : Rada Gminy oraz Pan Mirosław Lech

Organizator konkursu : Anna Palczak-Skwarek

Contribute!
Books!
Shop!