foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

    

  Jacek Skwarek uczeń naszego gimnazjum otrzymał wyróżnienie za pracę plastyczną w konkursie „Najpiękniejsze zamki, pałace, dworki Aglomeracji Wałbrzyskiej” zorganizowanym przez Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Wałbrzychu i Zamek Książ we współpracy z Pałacem Struga i Muzeum w Wałbrzychu.

         10 marca w pięknych salach Zamku Książ miało miejsce podsumowanie pierwszej edycji konkursu. Gratulacje i nagrody ufundowane przez patronów konkursu przekazywali laureatom osobiście zaproszeni goście: Senator Wiesław Kilian, Posłanka Katarzyna Izabela Mrzygłocka, Posłanka Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, Dyrektor ZSzOI Bożena Kruszyńska, Prezes Zamku Książ Krzysztof Urbański, Pani Agnieszka Chmura-Wieczorek z Pałacu Struga.
Wystawa prac plastycznychprezentowana będzie w salach Zamku Książ do końca kwietnia, w maju i czerwcu będzie ją można zobaczyć w Pałacu Struga, a następnie w lipcu i sierpniu we wnętrzach Muzeum w Wałbrzychu.

Gratulujemy !!!

Contribute!
Books!
Shop!