foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

Efekty działań dydaktycznych – konkursy, zawody sportowe

Na szczeblu szkoły i gminy:

- „Księżniczka Daisy” – konkurs plastyczny

          I m. Michał Kowalczyk       II m. Jacek Skwarek i Karolina Dyga     III m. Bolesław Zalewski

- Konkurs Misyjny: Anna Marcyniuk, Monika Czernecka i Joanna Strzyż zakwalifikowały się

                       do etapu diecezjalnego (J. Strzyż)

- VIII Międzygimnazjalny Konkurs Geograficzny „Alfred”: Szymon Radzikowski i Karolina Dyga

                   zakwalifikowali się do II etapu we Wrocławiu (M. Faściszewska)    

Na szczeblu powiatu:

- Konkurs Bożonarodzeniowy „W świątecznym nastroju” (A. Palczak-Skwarek):

                         szopka: I m. – Karolina Dyga i Paweł Siminowicz         II m. Oliver Francke

                        ozdoba: I m. – Mariola Chwastyk     II m. Marlena Lechowicz

                        kartka: I m. Wiktoria Giedziun   II m. Marlena Lechowicz i Marta Fryzowicz

Na szczeblu wojewódzkim:

- zDolny Ślązak Gimnazjalista – j. niemiecki, finalista: Pavel Zuchantke (A. Wójcikiewicz)

- Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Gimnazjalnych w MTB: III m. - dziewczęta, VI m. – chłopcy

                                 (L. Nogawka);

                   indywidualnie IV m. Michała Nowaka i X m. Wiktorii Giedziun

Na szczeblu ogólnopolskim:

- II Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjów (II etap. Regionalny): laureaci:

                 Jan i Pavel Zuchantke (A. Wójcikiewicz)

- Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Zebra”, język polski – VII m. Joanna Strzyż i Klaudia

                 Czarnecka (J. Harmak)

- Na szlaku cysterskim”: II m. – Piotr Troper (A. Palczak-Skwarek)

- Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Pionier” – j. angielski, laureat: Joanna Strzyż (M. Gałązka)

- Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa „Zebra” – j. angielski: XI m. O. Pałczyńska i J. Strzyż(M. Gałązka)

Ponadto p. A. Wójcikiewicz i p. J. Chomicz w Niemczech odbierali nagrodę wyróżnienia w konkursie zorganizowanym przez Land Sachsen za film w j. niemieckim o gminie Stare Bogaczowice (indywidualne nagrody + 150 euro).

 

Wyniki klas - frekwencja:

KLASA

WYCHOWAWCA

FREKWENCJA

MIEJSCE

Ia

Agnieszka Wójcikiewicz

93,5 %

I miejsce

IIb

Bogumiła Korzeniowska

93,0 %

II miejsce

IIIb

Jadwiga Harmak

93,0 %

II miejsce

Ib

Dorota Deja

92,3%

III miejsce

IIa

Elżbieta Bukalska

90,78%

IV miejsce

IIIa

Renata Wierzbicka

89,9 %

V miejsce

 

*********

Miejsca klas pod względem nauki:

KLASA

WYCHOWAWCA

Średnia ocen

MIEJSCE

IIb

Bogumiła Korzeniowska

3,76

I miejsce

Ia

Agnieszka Wójcikiewicz

3,7

II miejsce

IIIb

Jadwiga Harmak

3,58

III miejsce

IIa

Dorota Bukalska

3,1

IV miejsce

Ib

Dorota Deja

2,8

V miejsce

IIIa

Renata Wierzbicka

2,6

VI miejsce

       

Średnie szkoły = 3,28    

 

********

Osoby o najwyższej liczbie punktów z zachowania:

  1. Marlena lechowicz – 558 pkt                  9. Kamil Kożuchowski – 345 pkt
  2. Janina Strzyż – 519 pkt                          10. Emilia Borkowska – 308 pkt
  3. Mariola Chwastyk – 478 pkt                  11. Klaudia Urbańska – 303 pkt
  4. Paulina Drankiewicz – 418 pkt              12. Justyna Wróbel – 295 pkt
  5. Paulina Dębicka – 408 pkt                     13. Weronika Sitko – 283 pkt
  6. Klaudia Czarnecka – 362 pkt                       Wiktoria Trzcińska – 283 pkt
  7. Roksana Kłeczek – 290 pkt                   14. Łukasz Kubiak – 268 pkt

8.  Karolina Dyga – 348 pkt                       15. Paweł Siminowicz – 249 pkt

 

Oceny z zachowania:

Wzorowe

Bardzo dobre

Dobre

Poprawne

Nieodpow.

Naganne

46

29

32

6

4

1

38,99%

24,58%

27,11%

5,08%

3,39%

0,85%

Contribute!
Books!
Shop!