foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

 Klasy I-III

 

Efekty działalności dydaktycznej - konkursy

 

Na szczeblu szkoły i Gminy:

 

  1. Śpiewające Boże Narodzenie:

 

 klasa I:                 I m. Karolina Czernecka i Kacper Stokłosa (K. Świętalska)

 

klasa I i II Struga: I m. Michał Pelc, II m. Gracjan Roszczyk (J. Skarżyńska)

 

klasa II:                 II m. Bartosz Chwastyk i III m. Kinga Sobota (B. Stępień)

 

              klasa III:                I m. Kornelia Dankowska, II m. Zuzanna Witkowska (A. Winiarska)

 

b) W świątecznym nastroju"

 

      klasa I - K. Świętalska: I m. Anna Kępińska (ozdoba), I m. Łucja Wójtowicz i II m. JuliaSelent, 

                    Karolina Czernecka, Emilia Dela (kartka), III m. Kacper Stokłosa (szopka)            

 

       klasa II - B. Stępień: III m. Bartosz Chwastyk (ozdoba) i III m. Emilia Ulanowska (kartka)

 

       klasa III – A. Winiarska: II m. Krzysztof Sokołowski (szopka), III m. Klaudia Januszewska

 

                             (ozdoba)

c) Konkurs Piosenki Dzieciecej

 

klasa I: I m. Karolina Czernecka (K. Świętalska)

 

klasa II: I m. Klaudia Hojak, II m. Sylwia Gulij (B. Stępień)

 

klasa III: III m. Hanna Kulska (A. Winiarska)

d) Turniej Piłki Nożnej I i II m. kl. I-II Struga (J. Skarżyńska)

 

Na szczeblu powiatu:

 

II m. Julia Selent „Gdzie Ty jesteś jesieni” (K. Świętalska)

 

KLASY  IV - VI

 

Efekty działań dydaktycznych – konkursy, zawody sportowe

 

Na szczeblu szkoły:

 

- „Śpiewające Boże Narodzenie”

 

       A. Palczak-Skwarek: I m. – Mateusz Maryniak i Agata Pelc        

 

                                           II m. – Michał Słowik, Maja Kuźma

 

                                           III m. – Milena Pelc

 

- konkurs plastyczny „Księżniczka Daisy”

 

         A. Palczak-Skwarek:   I m. Julia Kowalska,   II m. Wiktoria Wójtowicz   III m. Lena Kuźma

 

- Zachęcamy do zwiedzania parku narodowego I m. Kasia Czernecka (J. Początek)

 

- Szkolny Konkurs Ortograficzny (D. Deja)

 

   kl. III-IV  I m. Kamila Ślawska                     kl. V-VI       I m. Katarzyna Berezicka

 

                      II m. Krzysztof Sokołowski                   II m. Patrycja Jura i Patrycja Wójcikiewicz

 

                      III m. Bartosz Gromke                                       III m. Aleksandra Gaber

 

- Konkurs przyrodniczy klas VI (B. Korzeniowska):

 

         I m. – Lena Kuźma           II m. – Michał Skołubowicz       III m.- Dominik Kopiwoda

 

- Dynastia Piastów (D. Bukalska)

 

           I m. Michał Skołubowicz                 II m. Aleksandra Gaber

 

Na szczeblu powiatu:

 

- Konkurs Bożonarodzeniowy (A. Palczak-Skwarek):

 

               „szopka bożonarodzeniowa” – I m. Tomasz Twardowski

 

               „kartka” – I m. Wiktoria Wójtowicz III m. Wiktoria Węgrzynowska i Wojciech Wojtkowski

 

Na szczeblu województwa:

 

- Finał Wojewódzki Szkół Podstawowych w Rowerach Górskich – II m. dziewczęta, II m. chłopcy

 

                               (L. Nogawka)

 

- Finał Województwa w Strzelectwie Sportowym – VI m. drużynowo (G. Kozłowski)

 

Na szczeblu ogólnopolskim:

 

- Na szlaku cysterskim” (A. Palczak-Skwarek):

 

                   I m. – Wiktoria Wójtowicz           II m. Julia Kowalska           III m. – Adam Krynda

 

- Olimpus Przyrodniczy – Michał Słowik, laureat (J. Początek)

 

 

WZOROWI UCZNIOWIE KLAS   I – III

 

KLASA I:

 

  1. Karolina Czernecka
  2. Nikola Dębicka
  3. Julia Drohomirecka
  4. Anna Kępińska
  5. Julia Selent
  6. Kacper Stokłosa
  7. Jan Widera
  8. Łucja Wójtowicz

 

                                             KLASA II

 

 

  1. Klaudia Karczmarz
  2. Natalia Małkowska
  3. Goran Rajca
  4. Bartosz Chwastyk
  5. Tomasz Mołda                                                                                                                

                                            KLASA III:                                                                        

 

  1. Maja Czarnecka                                          
  2. Marek Gagaczowski                                  
  3. Zuzanna Juszczak                                    
  4. Hanna Kulska                                          
  5. Aleksandra Sobczak                                
  6. Zuzanna Sobota                                          
  7. Kornelia Dankowska                                                                             
  8. Wiktoria Stańko                                                                              
  9. Wiktoria Świadek                                        
  10. Zuzanna Witkowska
  11. Daria Sawiarska
  12. Sara Jędrzejak
  13. Kamila Morawska
  14. Jakub Wyszyński
  15. Olivier Petela                                                                  

WZOROWI UCZNIOWIE KLAS IV – VI

Średnia ocen 5,0:

  1. Maja Kuźma, kl. IV
  2. Adam Krynda, kl. IV
  3. Klaudia Rajca, kl. VIa
  4. Patrycja Wójcikiewicz, kl. VIa
  5. Aleksandra Gaber, kl. VIb

Średnia ocen 4,75 – 4,99

  1. Kinga Tereśkiewicz, kl. IV – 4,91
  2. Michał Słowik, kl. Va – 4,9
  3. Paweł Czajka, kl. Vb - 4,9
  4. Katarzyna Czernecka, kl. Vb – 4,9
  5. Szymon Zakamarek, kl. VIb – 4,9
  6. Bartosz Gromke, kl. IV – 4,82
  7. Klaudia Gierłowska, kl. IV – 4,82
  8. Lena Kuźma, kl. VIb – 4,8

*******

Wyniki klas - frekwencja:

KLASA

WYCHOWAWCA

FREKWENCJA

MIEJSCE

VIb

Janina Strzyż

93,4 %

I miejsce

VIa

Joanna Sube

93,0 %

II miejsce

IV

Anna Palczak-Skwarek

92,99 %

III miejsce

Va

Joanna Początek

92,87 %

IV miejsce

Vb

Małgorzata Noskowska

92,4 %

V miejsce

 

 

Miejsca klas pod względem nauki:

KLASA

WYCHOWAWCA

Średnia ocen

MIEJSCE

IV

Anna Palczak-Skwarek

4,15

I miejsce

Vb

Małgorzata Noskowska

4,03

II miejsce

Va

Joanna Początek

3,92

III miejsce

VIa

Joanna Sube

3,78

IV miejsce

VIb

Janina Strzyż

3,71

V miejsce

Średnie szkoły = 3.89

 

 


Contribute!
Books!
Shop!