foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Wyniki „X Dolnośląskiego Konkursu Bezpieczeństwa dla Dzieci i Młodzieży "Uczę się bezpiecznie żyć" 2014 – etap szkolny

                                       GIMNAZJUM

  1. Skwarek Jacek- 18 punktów   2b – reprezentant szkoły -subregion wałbrzyski
  2. Kania Robert- 16 punktów                     2b
  3. Borkowska Emilia- 15 punktów           2b
  4. Michalik Dariusz- 15 punktów               2a
  5. Bodlas Marek- 14 punktów                    2a
  6. Lewicki Cezary- 13 punktów                  2a
  7. Fąka Paulina- 13 punktów                     2b
  8. Wojtkowski Karol- 13 punktów              2b
  9. Dyga Karolina- 13 punktów                    2b
  10. Czernecka Monika- 12 punktów            2a
  11. Wodecki Michał- 12 punktów                 2b
  12. Gawłowicz Łukasz- 12 punktów            2b
  13. Chwastyk Justyna- 12 punktów             2b
  14. Wróbel Justyna- 11 punktów                 2b
  15. Burdek Arletta- 10 punktow                    2b
  16. Pawlak Adrian- 10 punktów                   2a
  17. Sobiesiński Sebastian- 10 punktów    2b
  18. Juszczyk Justyna- 10 punktów               2a
  19. Dyderska Aleksandra- 10 punktów       2b
  20. Szustak Katarzyna- 9 punktów                2a
  21. Grzeszczuk Maciej- 9 punktów                2b
  22. Kotełko Maksymilian- 9 punktów            2b
  23. Sipa Aleksandra- 9 punktów                    2b
  24. Czarnecka Klaudia- 9 punktów               2b
  25. Bijak Artur- 9 punktów                               2b
  26. Hojak Przemysław- 9 punktów                2b
  27. Kostecki Damian- 9 punktów                   2b
  28. Fryzowicz Marta- 8 punktów                      2a
  29. Zuchantke Paweł- 8 punktów                  2b
  30. Marcyniuk Anna- 7 punktów                     2a
  31. Śliwa Krystian- 7 punktów                        2a
  32. Guła Dominik- 6 punktów                         2a
  33. Szałaj Klaudia- 6 punktów                        2a
  34. Trzciński Piotr- 5 punktów                         2a
  35. Janusz Tomasz- 5 punktów                      2a

Szkoła Podstawowa

Max.pkt.21

Kl. IV

Pkt.

1.   Zalewski Janusz 

14

2.   Janik Natalia

12

3.   Nicola Sobota

12

4.   Julia Gostomczyk

11

5.   Dłużniewski Hubert

11

6.   Kamila Ślawska

11

7.   Bartosz Wodecki

11

8.   Patrycja Sobotka

11

9.   Mateusz Nowakowski

11

10. Adam Krynda

10

11. Kinga Bartnik

10

12. Robert Terenda

10

13. Kinga Tereśkiewicz

10

14. Bartosz Gromke

9

15. Maja Kuźma

9

Kl. V a

 

16 .Kinga Kopiwoda

14

17. Oliwia Milewska

11

18. Szymon Radzikowski

11

19. Seweryn Gusarow

10

KL.Vb

 

20. Paweł Czajka

14

21. Katarzyna Berezicka

14

22. Kacper Szajda

13

23. Karolina Kryjak

13

24. Michał Terenda

13

25. Jędrzej Kulski

11

Kl.VI a

 

26. Patrycja Wójcikiewicz

17

27. Michał Prus

14

28. Klaudia Rajca

13

29. Świteńki Remigiusz

7

Kl.VIb

 

30. Natalia Małecka

18

31. Adam Sazanowicz

17

32. Szymon Zakamarek

17

33. Filip Bogusz

16

34. Karol Maksym

14

35. Dominik Kopiwoda

14

36. Patrycja Kusiak

14

37. Maria Smyk

13

 

Contribute!
Books!
Shop!