foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Spotkanie z ciekawym człowiekiem.
Odwiedziła nas Pani Jolanta  Połeć.  Jest to absolwentka naszej szkoły i ciocia Karolci . Pani  Jola jest podporucznikiem Wojska Polskiego. Uczestniczyła w 13 zmianie Polskiego Kontyngentu Wojskowego, który pełni misję pokojowo-stabilizacyjną w Afganistanie.  Przybyła w mundurze polowym z ogromnym plecakiem pełnym bardzo dziwnych i  ciekawych rzeczy. Opowiadała nam o swoich studiach wojskowych, o Afganistanie i pokazywała elementy wyposażenia wojskowego. Było  to bardzo ciekawe spotkanie. Teraz wszystkie dziewczyny i chłopcy będą żołnierzami!   
Dziękujemy Pani Jolu i prosimy nas jeszcze odwiedzić. 
 
Relacji wysłuchała:  
 
Radosława Stramel - Świteńkai 
 
4a
4a 4a
4b
4b 4b
4c
4c 4c
Contribute!
Books!
Shop!