foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

  

    Uczniowie naszej szkoły: Jan Zuchantke (kl. I a) i Pavel Zuchantke  (kl. II b) zostali laureatami etapu regionalnego XII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego. II etap miał miejsce 11.01.2014 roku  we Wrocławiu i wzięło w nim udział 229 uczniów z województwa dolnośląskiego. Nasi uczniowie uzyskali 95% poprawnych odpowiedzi i tym samym zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się w Warszawie 16 marca. W ostatnim etapie konkursu weźmie udział 100 najlepszych uczniów z całej Polski.  Opiekunem jest pani A. Wójckiewicz.

           Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Contribute!
Books!
Shop!