foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   

 

        W lutym 2013 roku uczniowie naszej szkoły w składzie: Pavel Zuchantke, Rafał Bijak, Norbert Sawiarski, Jakub Kusz i Damian Walasik, przygotowali w oparciu o legendę film w języku niemieckim o gminie Stare Bogaczowice. Film został wysłany do Niemiec na konkurs zorganizowany przez Bundesland Sachsen pt. „Mity, legendy i bajki ze wschodu” ("Sagen, Mythen und Maerchen aus dem Osten") i otrzymał wyróżnienie. Dnia 12.12.2013 roku w Chrześcijańskim Gimnazjum „Johaneum” w miejscowości Hoyereswerda miało miejsce wręczenie nagród przez minister kultury Sachsen  Panią Brunhild Kurth. Byliśmy dumni, że nasz projekt został nagrodzony, a my mogliśmy uczestniczyć w tak uroczystej gali. Szkoda, że część uczniów, którzy pracowali przy filmie, są już absolwentami naszej szkoły. Im szczególnie  należą się podziękowania. Gratulujemy uczniom i opiekunom: P. A. Wójcikiewicz i P. J. Chomiczowi.

 http://www.youtube.com/watch?v=Jg4VlOmXSks

nr1
nr1 nr1
nr2
nr2 nr2
nr3
nr3 nr3
nr4
nr4 nr4
nr5
nr5 nr5
nr6
nr6 nr6
nr7
nr7 nr7
nr8
nr8 nr8
nr9
nr9 nr9

Contribute!
Books!
Shop!