foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

KATEGORIA I          5-6 lat

 

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

 

 

I miejsce              Tymoteusz Grabowski

II miejsce             kl. 0 Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

III miejsce            Jadzia Wieliczko  

OZDOBA CHOINKOWA

 

I miejsce              kl.0 Szkoły Filialnej w Strudze           

II miejsce             Świetlica w Cieszowie

III miejsce            Roksana Basiak Zespół Szkół  w Starych Bogaczowicach

 

 

Wyróżnienie:

Katarzyna Drajem          Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Karol Czarnecki             Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Karolina Kulig               Świetlica w Jabłowie

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 

I miejsce              Jadzia Wieliczko            

II miejsce             Weronika Giedziun  Świetlica w Nowych Bogaczowicach

III miejsce            Piotr Bartkowiak Świetlica w Cieszowie

 

 

Wyróżnienie:

Roksana Basiak            Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Nikola Menżyk              Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

KATEGORIA II         7-8 lat

 

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

 

 

I miejsce              Weronika Majda   Szkoła Filialna w Strudze

III miejsce           Kacper Stokłosa   kl. I           

Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

OZDOBA CHOINKOWA

 

 

I miejsce              Anna Kępińska     Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

II miejsce             Karolina Czernecka                 -//-

III miejsce            Bartosz Chwastyk                   -//-

 

 

Wyróżnienie:

Jakub Kawiński   Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Klaudia Pszczółkowska          -//-

Maksymilian Kamiński  Szkoła Filialna w Strudze

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 

I miejsce              Łucja Wójtowicz  Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

II miejsce             Julia Selent                        -//-

II miejsce             Emilia Dela                          -//-

III miejsce            Emilia Ulanowska               -//-

 

 

Wyróżnienie:

Jakub Plinta                 Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Bartek Laskowski                                     Świetlica w Chwaliszowie

Mateusz Kołodziej         Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach              

Kl. I   Szkoły Filialnej w Strudze

Świetlica w Chwaliszowie Kl. II Zespołu Szkół w Starych Bogaczowicach

 

KATEGORIA III                 9-12 lat

 

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

 

 

I miejsce              Tomasz Twardowski     Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach     

 

II miejsce             Krzysztof Sokołowsk     Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach     

 

OZDOBA CHOINKOWA

 

 

I miejsce              Filia GBP w Lubominie

II miejsce             KIS w Strudze

III miejsce            Świetlica w Jabłowie

III miejsce            kl. III   Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach     

 

 

Wyróżnienie:

Klaudia Januszewska    Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach     

Grzegorz Rosiek            Świetlica Nowe Bogaczowice

Justyna Janik                  Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Wiktoria Malczewska       Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach     

Michał Prus                      Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach     

 

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 

I miejsce              Wiktoria Wojtowicz Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

II miejsce             Wiktor Giedziun   Świetlica Nowe Bogaczowice

III miejsce            Wiktoria Węgrzynowska ZS w Starych Bogaczowicach

III miejsce            Wojtek Wojtkowski               -//-    

 

 

Wyróżnienie:

Daria Sawiarska                     Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Tyrka Aleksandra                    Zespół Szkół w Starych Bogaczowicach

Świetlica przy GCES

KATEGORIA IV                  13-15 lat

 

SZOPKA BOŻONARODZENIOWA

 

 

I miejsce              Paweł Siminowicz        ZS w Starych Bogaczowicach

I miejsce              Dyga Karolina               ZS w Starych Bogaczowicach

II miejsce             Oliver Francke             ZS w Starych Bogaczowicach

Wyróżnienie:

Świetlica w Nowych Bogaczowicach

Łukasz Kubiak                       ZS w Starych Bogaczowicach

Aleksander Libryk                   ZS w Starych Bogaczowicach

 

OZDOBA CHOINKOWA

 

I miejsce              Chwastyk Mariola       Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

II miejsce             Lechowicz Marlena     Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

III miejsce            Klaudia Wójcik         Świetlica Nowe Bogaczowice

                           

 

Wyróżnienie:

Jajko Karolina           Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

Weronika Wiak          Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

 

KARTKA ŚWIĄTECZNA

 

I miejsce     Wiktoria Giedziun       Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

II miejsce   Świetlica w Gostkowie   

III miejsce  Lechowicz Marlena     Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

III miejsce  Marta Fryzowicz          Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

        

Wyróżnienie:

Karolina Dyga               Gimnazjum w Starych Bogaczowicach     

Olga Pałczyńska            Gimnazjum w Starych Bogaczowicach     

Roksana Werner            Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

Maria Smyk                   KIS Struga

Contribute!
Books!
Shop!