foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Dnia 6 grudnia 2013 roku odwiedził nas  bardzo ważny gość. O godzinie 11.00 na korytarzu szkoły usłyszeliśmy dzwonki. Nasza pani już wcześniej nas usadziła, podpisała nasze listy i przygotowała wielki tron dla  przybysza. Otworzyły się drzwi i do sali wszedł Mikołaj w towarzystwie Reniferki. Wciągnął wielki worek wyładowany prezentami. Bardzo się cieszyliśmy i czekaliśmy na  niespodzianki.
Wywoływał nas po imieniu i z każdym chwilkę rozmawiał. Paczki były super! Puzzle matematyczne, czekoladki, książka, owoce! Nasza pani robiła każdemu zdjęcia z Mikołajem i Reniferką.
 
Na zakończenie spotkania zaśpiewaliśmy piosenkę i wręczyliśmy listy z prośbami, tym razem do Gwiazdora ( Mikołaj obiecał je przekazać). Gdy zamknęły się drzwi za gośćmi - zaraz zaczęliśmy zabawę naszymi nowymi grami.
 Było fajnie!!! 
 
 Relacji pięciolatków wysłuchała:
Radosława Stramel - Świteńka
m1
m1 m1
m2
m2 m2
m3
m3 m3
m4
m4 m4
m5
m5 m5
m6
m6 m6
Contribute!
Books!
Shop!