foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   Dnia 24.10.2013r klasy VI wybrały się na przedmiotową wycieczkę z religii do Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy. Po seminarium oprowadzał uczniów kleryk Radek. Następnym punktem naszego zwiedzania wraz z przewodnikiem była gotycka Katedra św. Stanisława i św. Wacława. Udało nam się jeszcze wjechać na wieżę (103 m wysokości!), skąd mogliśmy podziwiać piękną panoramę Świdnicy. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do McDonalda, gdzie mogliśmy się nieco posilić.
Było ciekawie i wesoło, no i pogoda wyśmienita. Uczniowie chcieliby częściej  uczestniczyć w lekcjach w terenie. Lekcję wyjazdową przygotowały p. Jolanta Romaniszyn i p. Janina Strzyż.

Contribute!
Books!
Shop!