foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

KALENDARZ IMPREZ, AKCJI I KONKURSÓW

W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

Lp

NAZWA IMPREZY

ORGANIZATOR

TERMIN

1

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2009/2010

L. Nogawka

A. Palczak-Skwarek

3.09.2013

2

Wybór Samorządu Uczniowskiego

J. Sube

IX

3

Sprzątanie świata

B. Korzeniowska

20 – 22 IX

4

Apel Papieski

J. Romaniszyn

J. Strzyż

X

5

Dzień Edukacji

Pasowanie klas I

K. Świętalska

14 X

6

Egzamin na kartę rowerową – I edycja

J. Chomicz

X

7

„Na szlaku cysterskim”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

  1. Palczak-Skwarek

E. Różycka, J. Strzyż

X

8

Plejada świętych

J. Romaniszyn, J. Strzyż

XI

9

Uroczysty apel z okazji rocznicy odzyskania niepodległości Polski

E. Bukalska

XI

10

Szkolny Konkurs Plastyczny „Księżniczka Daisy”

  1. Placzak-Skwarek

XI

11

Szkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej

A. Palczak-Skwarek

XI

12

Szkolny Konkurs Biblijny „Biblia i przypowieści”

J. Romaniszyn, J. Strzyż

XI

13

Akcja „Góra Grosza”

J. Sube

XI/XII

14

Szkolny Konkurs Historyczny

- zimowa edycja

E. Bukalska

XII

15

Mikołajki

Wychowawcy

XII

16

Szkolny Konkurs Ekologiczny

- kl. IV - VI

J. Poczatek

XII

17

Szkolny Konkurs Języka Angielskiego – Boże Narodzenie

M. Noskowska

XII

18

„Śpiewające Boże Narodzenie”

- szkolny konkurs dla klas 0 - VI

0-III - J. Skarżyńska

IV-V - A.Palczak-Skwarek

XII

19

Jasełka na Boże Narodzenie

J. Romaniszyn

J. Strzyż

XII

20

Bal karnawałowy

wychowawcy

I 2014

21

Szkolny Konkurs „Wartości narodowe w muzyce polskiej”

A. Palczak-Skwarek

I

22

WOŚP

B. Korzeniowska

I

23

Szkolny Konkurs Ortograficzny

D. Deja

I

24

Dzień Babci i Dziadka

nauczyciele 0 - III

I

25

Szkolny Konkurs Matematyczny

Sudoku - kl. IV - VI

E. Różycka

II

26

Szkolny Konkurs

Języka Angielskiego

M. Noskowska

III

27

Dzień Teatru

D. Deja,

M. Noskowska

III

28

Szkolny Konkurs Krasomówczy

R. Stramel-Świteńka

A. Winiarska

III

29

Szkolny Konkurs Matematyczny

- kl. II - III

J. Sube

III

30

Gminny Konkurs

„Palma, pisanka, kraszanka”

A. Palczak-Skwarek

IV

31

Dzień Ziemi

J. Początek

IV

32

Apel Wielkanocny

J. Romaniszyn

J. Strzyż

IV

33

Ogólnopolski Konkurs Papieski

„Olimpus”

J. Romaniszyn

J. Strzyż

IV

34

Szkolny Konkurs Informatyczny

kl. II - IV

J. Sube

IV

35

Szkolny Konkurs Informatyczny

kl. V - VI

J. Sube

IV

36

Uroczysty apel z okazji rocznic

i świąt majowych

SU

V

37

Egzamin na kartę rowerową – II edycja

J. Chomicz

V

38

Szkolny Konkurs Recytatorski „Logo-Smerfik”

D. Dąbrowska

V

39

Szkolny Konkurs Polonistyczny

D. Deja

V

40

Dzień Matki

         nauczyciele 0-III

V

41

Szkolny Konkurs Logicznego Myślenia (II edycja)

E. Różycka

V

42

Festyn z okazji Dzień Dziecka

i Dnia Rodziny

wychowawcy

31V

43

Szkolny Konkurs Historyczny

(letnia edycja)

E. Bukalska

VI

44

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

B. Korzeniowska

VI

45

Klasowy Konkurs Wiedzy „Omnibus”

B. Stępień

VI

46

Uroczyste zakończenie

roku szkolnego sześciolatka

E. Rajca

VI

47

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014

L. Nogawka

+ wychowawcy

VI

Contribute!
Books!
Shop!