foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

  

Zakończyliśmy rok szkolny 2012/2013.

Nasze sukcesy

 a) bardzo dobry wynik egzaminu

CZĘŚĆ HUMANISTYCZNA

 

JĘZYK POLSKI

HISTORIA,   WOS

SZKOŁA

70,7

STANIN 7 - WYSOKI

61,2

STANIN 6 – WYŻEJ ŚREDNI

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

60,1

56,7

RÓŻNICA

+10,6

+4,5

WROCŁAW

67,3

63,9

POWIAT WAŁBRZ.

57,3

54,6

        

Nauczyciele:   j polski: JADWIGA HARMAK,   DOROTA DEJA,

ELŻBIETA BUKALSKA  (historia),   MAŁGORZATA FAŚCISZEWSKA (wos)

********

CZĘŚĆ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZA

 

MATEMATYKA

FIZYKA. CHEMIA, BIOLOGIA GEOGRAFIA

SZKOŁA

57,9

STANIN 7 -   WYSOKI

58,2

STANIN 5 - ŚREDNI

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

46,3

58,1

RÓŻNICA

+11,6

+0,1

WROCŁAW

56,8

64,9

POWIAT WAŁBRZ.

41,9

55,0

  

Nauczyciele: RENATA WIERZBICKA (matematyka),

JANUSZ CHOMICZ (fizyka),

JOANNA POCZĄTEK (chemia, biologia), 

MAŁGORZATA FAŚCISZEWSKA (geografia)

******

JĘZYK ANGIELSKI

 

CZĘŚĆ PODSTAWOWA

CZĘŚĆ ROZSZERZONA

SZKOŁA

81,9

STANIN 8 – BARDZO WYSOKI

76,2

----

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

62,6

47,4

RÓŻNICA

+19,3

+28,8

WROCŁAW

73,6

56,3

POWIAT WAŁBRZ.

56,5

40,0

  

Nauczyciel: MAŁGORZATA GAŁĄZKA

*****

JĘZYK NIEMIECKI

 

CZĘŚĆ PODSTAWOWA

CZĘŚĆ ROZSZERZONA

SZKOŁA

64,9

STANIN 6 –WYŻEJ ŚREDNI

66,0

---

WOJ. DOLNOŚLĄSKIE

57,5

38,1

RÓŻNICA

+7,4

+27,9

WROCŁAW

64,1

49,5

POWIAT WAŁBRZ.

55,6

37,2

  

Nauczyciel: AGNIESZKA WÓJCIKIEWICZ     

*****

INNE OSIĄGNIĘCIA:

1.  zDolny Ślązak Gimnazjalista z Języka Niemieckiego –

               finalista Pavel Zuchantke – p. Agnieszka Wójcikiewicz.

2. I miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim SP w Rowerach Górskich

               - p. Lesław Nogawka.

3. II miejsce dziewcząt w Finale Wojewódzkim GM w Rowerach Górskich

               - p. Lesław Nogawka.

4. III miejsce chłopców w Finale Wojewódzkim GM w Rowerach Górskich

               - p. Lesław Nogawka.

5. III miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska MTB XC

                Wiktoria Giedziun – p. Lesław Nogawka.

6. VII miejsce w Finale Wojewódzkim Gimnazjady w Rzucie Oszczepem

               Damian Klimkiewicz - p. Grzegorz Kozłowski.

7.  III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym –

                    Karol Wojtkowski – p. Jadwiga Harmak.

8. Ogólnopolska Olimpiada z Historii „Olimpus”– laureaci:

              Katarzyna Czernecka i Michał Słowik -p. Elżbieta Bukalska.

9. Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody „Olimpus” –

               laureat Michał Słowik – p. Joanna Początek.

 

  

Nauczycielom i uczniom gratuluję sukcesów!

Wszystkim pracownikom szkoły oraz uczniom

życzę słonecznych i pełnych wrażeń wakacji!

  

                                                            Krystyna Witkowska-Nogawka

                                                         dyrektor Zespołu Szkół

 

Contribute!
Books!
Shop!