foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   

  Grupa 98 osób z klas IV-VI Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum wczoraj o godz. 22/10 wróciła z zielonej szkoły z  Międzyzdrojów, gdzie przebywaliśmy od 3 czerwca.

     Wyjazd był udany, a przez cały czas pięknie świeciło słońce. Byliśmy w Świnoujściu w forcie Gerharda, na falochronie,  pokonaliśmy 314 schodów latarni, płynęliśmy promem i statkiem i oglądaliśmy film w kinie w technice 7D. Wszyscy też dopasowali swoje dłonie do dłoni znanych postaci Alei Gwiazd i już wiemy, że w szkole jest mnóstwo przyszłych reżyserów i aktorów, przed którymi międzynarodowa kariera.

     Opaleni wróciliśmy do szkoły, bo przed nami "gorące dni".

 

Contribute!
Books!
Shop!