foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 


    Dnia 24.05.2013r. odbył sięI Szkolny Konkurs Realioznawczy o krajach niemieckojęzycznych. Wzięło w nim udział 15 uczniów naszego gimnazjum z klasy I - II. Turniej ten miał na celu; kształtowanie i rozwijanie zainteresowań krajami niemieckojęzycznymi, propagowanie języka niemieckiego jako jednego z języków Unii Europejskiej.

Uczniowie musieli wykazać się znajomością kultury, geografii, polityki, zwyczajów i świątecznych tradycji Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz Lichtensteinu. Pomysłodawczynią i organizatorką konkursu była P.Agnieszka Wójcikiewicz.

I miejce – Maciej Słowik i Jacek Skwarek

II miejsce- Justyna Chwastyk i Michał Wodecki

III miejsce Klaudia Czarnecka, Adrian Pawlak i Aleksandra Dyderska

Gratulujemy!

Contribute!
Books!
Shop!