foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

     Drużyna uczniów z klasy I b  w składzie: Arletta Burdek, Klaudia Czarnecka, Maciek Słowik, Karol Wojtkowski wywalczyła  III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Ekologicznym w  Zespole Szkół  w  Walimiu. Drużyna musiała wykazać się wiedzą z zakresu ekologii,sozologii, parków narodowych Polski, umiejętnścią rozpoznawania roślin i zwierząt chronionych.  Nasza drużyna zaprezentowała zdolności literackie, ułożyła najwyżej punktowaną rymowankę dotyczacą propagowania zdrowej żywności. Zdolności plastyczne uczniów uczniów pozwoliły na wykonanie pracy plastycznej - łańcucha pokarmowego. Cieszy, że uczniowie którzy w klasie V i VI brali  udział w zajęciach koła przyrodniczego nadal rozwijają swoje zainteresowania biologiczne.  Konkurs w Walimiu odbył się z okazji przypadającego w kwietniu  Dnia Ziemi.

Opiekun grupy : Joanna Początek

konkursekologic...
konkursekologiczny1 konkursekologiczny1
konkursekologic...
konkursekologiczny2 konkursekologiczny2
konkursekologic...
konkursekologiczny3 konkursekologiczny3
konkursekologic...
konkursekologiczny4 konkursekologiczny4

Contribute!
Books!
Shop!