foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

   

     Dnia 14.04.2013r. drużyna uczniów z naszego gimnazjum w składzie: Krzysztof Skibiński, Pavel Zuchantke i Jakub Kusz zajęła III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Ich weiss alles” zorganizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Wałbrzychu. Konkurs prowadzony był w języku niemieckim w formie quizu „Jeden z dziesięciu” i sprawdzał wiedzę ogólną. Opiekunem grupy była pani Agnieszka Wójcikiewicz.   GRATULUJEMY !!!

 

 

 

   05.04.2013r. drużyna uczniów z naszej szkoły: Pavel Zuchantke, Jakub Dybionka i Jakub Kusz zajęła IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Primus in Deutsch” zorganizowanym przez Zespół Szkół Politechnicznych „Energetyk” w Wałbrzychu. Wzięło w nim udział 10 gimnazjów z powiatu wałbrzyskiego. Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie musieli w formie pisemnej rozwiązać test leksykalno-gramatyczny z elementami wiedzy o krajach obszaru językowego. Nasza drużyna po pierwszej części była na III miejscu i tym samym zakwalifikowała się do II etapu finału, w którym znalazło się 5 drużyn. II etap polegał na przygotowaniu prezentacji w języku niemieckim. Drużyna z naszej szkoły zajęła drugie miejsce ex aequo z dwiema innymi szkołami. W dogrywce mieliśmy mniej szczęścia i kilkoma punktami przegraliśmy walkę o II i III miejsce. Konkurs przebiegał na bardzo wysokim poziomie. Wystarczy wspomnieć, że brali w nim udział uczniowie z gimnazjów przy I i II Liceum, gdzie liczba godzin języka obcego jest taka sama jak języka polskiego.

 

     Opiekunem naszych uczniów była pani Agnieszka Wójcikiewicz.

 

 GRATULUJEMY!!

 

Contribute!
Books!
Shop!