foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

  

   22 marca br. odbyło się podsumowanie XII Międzypowiatowego Konkursu Gimnazjalistów  BYĆ KIMŚ -II- 2013 organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. H.Kołłątaja w Wałbrzychu. Wśród 15 laureatów znalazł się Rafał Bijak  – uczeń klasy 3a naszej szkoły. Ponadto, finalistami I stopnia zostali Anna Czernecka, Norbert Sawiarski, Krzysztof Skibiński, Jakub Kusz. Natomiast tytuł finalisty II stopnia uzyskała Gabriela Miela. Reprezentacja naszego gimnazjum liczyła 6 osób i wszyscy zajęli czołowe miejsca!

 

Konkurs obejmował swoim zasięgiem pięć powiatów: Dzierżoniów, Kamienna Góra, Świdnica, Wałbrzych – powiat grodzki i ziemski. Do konkursu przystąpiło ponad trzystu gimnazjalistów ze szkół położonych na terenie tych powiatów. Uczniowie rozwiązywali testy: humanistyczny i z przedmiotów ścisłych. O zwycięstwie decydowała łączna ilość punktów uzyskanych za rozwiązanie obu testów. Zdobycie tytułu laureata lub finalisty (I lub II stopnia) uprawnia do otrzymania dodatkowych punktów rekrutacyjnych podczas przyjęcia do szkoły ponadgimnazjalnej.

 

Wszystkim uczestnikom NASZEGO GIMNAZJUM gratulujemy !!!

 

                                                                                Red. KLEKSA

 

 

 

                        

                   KONKURS WIEDZY O JĘZYKU POLSKIM

 

16 marca 2013 r. uczniowie naszego gimnazjum popisywali się swoją wiedzą z języka polskiego w III LO im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu. Finalistkami tego konkursu zostały uczennice klasy III a – Anna Czernecka i Sylwia Czajka.

Opiekunem dziewcząt była p. Jadwiga Harmak.

 

 

                                               Cieszymy się z WAMI !!!

                                                                                     Red. KLEKSA

Contribute!
Books!
Shop!