foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

19 II 2013r. odbyl sie IV Miedzyszkolny Konkurs Jezyka Angielskiego organizowany przez Zespól Szkól Ogólnoksztalcacych w Swiebodzicach. Do II etapu zakwalifikowalo sie troje uczniów z klasy III a - Sylwia Czajka, Mateusz Kwiatkowski i Norbert Sawiarski. II etap mial charakter ustny. Zadania, z którymi uczniowie musieli sie zmierzyc dotyczyly wiedzy o krajach anglojezycznych oraz umiejetnosci komunikowania sie w jezyku angielskim w róznych sytuacjach zyciowych. Czesc ustna tego konkursu kladla nacisk na komunikacje i reakcje na postawione problemy. Uczniowie naszej szkoly uczestniczyli w tym konkursie po raz pierwszy i zdobyli  I miejsce. Ten wynik jest m.in. efektem dodatkowej, systematycznej pracy pozalekcyjnej. Gratulacje!

Contribute!
Books!
Shop!