foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

WZOROWI UCZNIOWIE KLAS I – III …

 

KLASA I:                                          KLASA II:                                 KLASA III:

  1. Tomasz Molda                   1. Maja Czarnecka                         1. Janusz Zalewski
  2. Klaudia Karczmarz               2. Marek Gagaczowski                     2. Klaudia Gierlowska
  3. Bartosz Chwastyk               3. Wiktor Giedziun                          3. Kinga Tereskiewicz

                                                  4. Zuzanna Juszczak                       4. Nicole Sobota

                                                  5. Hanna Kulska                             5. Krystian Trzcinski

                                                   6. Sara Jedrzejak

                                                   7. Julita Michalak

                                                   8. Aleksandra Sobczak

                                                    9. Zuzanna Sobota

                                                    10. Krzysztof Sokolowski

                                                     11. Oliwia Stanko

                                                     12. Wiktoria Stanko

                                                      13. Wiktoria Swiadek

 

                                WZOROWI UCZNIOWIE KLAS IV – VI

 

Srednia ocen 5,0:

  1. Michal Slowik, kl. IVa
  2. Wiktoria Wójtowicz, kl. IVa
  3. Klaudia Rajca, kl. Va
  4. Patrycja Wójcikiewicz, kl. Va
  5. Aleksandra Gaber, kl. Vb

 

Srednia ocen 4,75 – 4,99

  1. Malgorzata Molda – 4,9, kl. IVb
  2. Lena Kuzma – 4,9, kl. Vb
  3. Katarzyna Czernecka – 4, 81, kl. IVb
  4. Marlena Lechowicz – 4,8, kl. VI
  5. Wiktoria Pietyra – 4,8, kl. VI

*******

Wyniki klas - frekwencja:

KLASA

WYCHOWAWCA

FREKWENCJA

MIEJSCE

Vb

Janina Strzyz

92,06 %

I miejsce

Va

Joanna Sube

92,0 %

II miejsce

VI

Dorota Deja

91,2 %

III miejsce

IVb

Malgorzata Noskowska

86,4 %

I miejsce

IVa

Joanna Poczatek

84,72 %

I miejsce

 

 

Miejsca klas pod wzgledem nauki:

KLASA

WYCHOWAWCA

Srednia ocen

MIEJSCE

IVb

Malgorzata Noskowska

4,25

I miejsce

IVa

Joanna Poczatek

4,12

II miejsce

Vb

Janina Strzyz

4,02

III miejsce

Va

Joanna Sube

4,0

I miejsce

VI

Dorota Deja

3,51

I miejsce

Srednie szkoly = 3.98

 

 

 

OCENY NIEDOSTATECZNE:

 

Przedmiot

Razem

IV a

IV b

V a

V b

VI

historia

1

-

-

-

-

1

jezyk polski

1

-

1

-

-

-

Jezyk angielski

1

-

-

-

-

1

Lacznie

3

         

                                        14. Daria Sawiarska

2013podsumowani...
2013podsumowanie1 2013podsumowanie1
2013podsumowani...
2013podsumowanie2 2013podsumowanie2

 

Contribute!
Books!
Shop!