foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Dnia 30.11.2012r., na szkolnym korytarzu wrózbici przepowiadali uczniom i nauczycielom tajemnice ich przyszlosci. Kazdy mógl losowac ciasteczka z karteczkami, na których widnialy zapisy rozmaitych zdarzen, przekluc papierowe serduszko, na którym wypisano imiona meskie i zenskie, co mialo zapowiadac imie przyszlej sympatii. Niektóre przepowiednie byly tak zabawne, ze wywolywaly salwy smiechu. W role wrózbitów wcielili sie: Sebastian Sobiesinski, Dominika Janc, Radek Kopec, Patrycja Kania, Asia Frankowiak i Natalia Jarosz. Dziekujemy!Smile    

andrzejki1
andrzejki1 andrzejki1
andrzejki2
andrzejki2 andrzejki2
andrzejki3
andrzejki3 andrzejki3

Contribute!
Books!
Shop!