foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

             

 

W sobote, 17 listopada, w naszej szkole odbyl sie „Bal Sportowców”. Uczestniczyli w nim ci uczniowie, którzy reprezentuja Gimnazjum i Szkole Podstawowa w kolarstwie oraz ci, którzy uprawiaja sport w klubach pozaszkolnych.

Kazdy mógl zaprosic osobe towarzyszaca – ucznia Zespolu Szkól. Jednak nalezalo spelnic dwa warunki. Pierwszy - ten ktos musi wyrózniac sie w szkole np. w nauce, w konkursach przedmiotowych czy w aktywnych dzialaniach klasy lub SU. A drugi? Obowiazywal strój galowy!

Stworzyla sie ekipa „mocnych” ludzi.

Bal rozpoczal sie o godz. 16/00, a skonczyl  okolo 22/00. Przy starszych i nowszych przebojach wszyscy bawili sie  po prostu swietnie! Dominowaly utwory Carlosa Santany ("Europa") i Procol Harum - zespol grajacego progresywny rock ze swoim hitem "A Whiter Shade of Pale".

W najblizszym czasie na stronie pojawi sie film o naszym balu!

Zapraszamy do ogladania!

 

bal1
bal1 bal1
bal2
bal2 bal2
bal3
bal3 bal3
bal4
bal4 bal4
bal5
bal5 bal5
bal6
bal6 bal6
bal7
bal7 bal7
bal8
bal8 bal8

Contribute!
Books!
Shop!