foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

    

   Piekna pogoda, wymagajaca trasa i prawie 300 startujacych w Finale Dolnoslaskim Szkól Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w Rowerach MTB, które odbyly sie 20 pazdziernika 2012 roku na terenach parku przy Szkole Podstawowej Nr 4 w Chojnowie -

wspólorganizatorze zawodów.

         Reprezentanci Zespolu Szkól pojechali na te zawody bez kilku czolowych zawodników m.in. Weroniki Sitko, Pauliny Trebacz, Sebastiana Arenta. Do tego jezeli doliczyc, ze pozostala wiekszosc byla tuz po chorobach, wyjazd naszej szkoly jeszcze na trzy dni przed zawodami stal pod duzym znakiem zapytania. Rezerwowi staneli jednak na wysokosci zadania i swoja postawa osiagneli wyniki o których niejedna szkola na Dolnym Slasku moze tylko pomarzyc.

Oto wyniki i bohaterowie finalu:


MISTRZYNIAMIDOLNEGO SLASKA    SZKÓL PODSTAWOWYCH NA ROK 2012/2013 ZOSTALY :

 

 

-                                               Nikola Bartków                         Karolina Jajko                                                -   Wiktoria Trzcinska              Arianna Bieniecka

   Wiktoria Wegrzynowska

 

 

WICEMISTRZYNIAMI DOLNEGO SLASKA SZKÓL GIMNAZJALNYCH

NA ROK 2012/2013 ZOSTALY :

 

                Karolina Grochalska                 Joanna Strzyz                     

Angelika Piwowarska            Nikola Wozniak

   Aleksandra Sipa

 

 

 

 

II   WICEMISTRZAMI DOLNEGO SLASKA   SZKÓL GIMNAZJALNYCH

NA ROK 2012/2013 ZOSTALI :

 

 

 

 

 

 

 Krzysztof Skibinski             Grzegorz Figiel

 

Michal Juszczyk                       Jakub Kusz

 

 

 

 

        Michal Nowak

 

---------------------------

 

Podium Szkól Postawowych :

1 m - ZS Stare Bogaczowice

   2 m - PSP Jaworzyna Slaska

   3 m – Sportowa Szkola Podstawowa 72 Wroclaw

 

dr-1
dr-1 dr-1
dsc03967
dsc03967 dsc03967

 

Contribute!
Books!
Shop!