foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Lp

NAZWA IMPREZY

 

ORGANIZATOR

TERMIN

1

Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego 2012/2013

L. Nogawka

A. Palczak-Skwarek

3.09.2012

2

Wybór Samorzadu Uczniowskiego

J. Sube – SP

M. Galazka - GM

IX

3

Sprzatanie swiata

B. Korzeniowska

IX

4

Struga – Swieto Pieczonego ziemniaka

J. Skarzynska

K. Swietalska

IX

5

Szkolne Swieto Sportu

G. Kozlowski

J. Sube

wychowawcy 0 - III

IX

6

„Pieczony ziemniak 6-latków” (spotkanie integracyjne)

T. Wojdala

X

7

Przedstawienie „Kopciuszek”

M. Noskowska

X

8

Dzien Edukacji

Pasowanie klas I

B. Stepien

K. Swietalska – Struga

15 X

9

Apel Papieski

 

J. Romaniszyn

J. Strzyz

X

10

„Na szlaku cysterskim”

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

A. Palczak-Skwarek

J. Romaniszyn, J. Strzyz

E. Rózycka

X

11

Konkurs Ornitologiczny

J. Poczatek

X

12

Uroczysty apel z okazji rocznicy odzyskania niepodleglosci Polski

SU

K. Swietalska - Struga

XI

13

II Szkolne Obchody

Dnia Pluszowego Misia

B. Stepien

XI

14

Szkolny Konkurs Ortograficzny

D. Deja

XI

15

Szkolny Konkurs Matematyczny

kl. IV - VI

J. Sube

XI

16

Akcja „Góra Grosza”

J. Sube

XI/XII

17

Mikolajki

wychowawcy

XII

18

Konkurs Biblijny

J. Romaniszyn

J. Strzyz

XII

19

Szkolny Konkurs Matematyczny

kl. II - III

J. Sube

XII

20

Spotkanie z twórca ludowym pt. „Swiateczne ozdoby”

T. Wojdala

XII

21

„W swiatecznym nastroju” – szkolny i powiatowy konkurs

A. Palczak-Skwarek

XII

22

Swieta w Wielkiej Brytanii

M. Noskowska

XII

23

Jaselka na Boze Narodzenie

J. Romaniszyn

J. Strzyz

XII

24

„Spiewajace Boze Narodzenie”

- konkurs dla klas 0 - VI

0-III = J. Skarzynska

IV-V = A.Palczak-Skwarek

XII

25

Bal karnawalowy

wychowawcy

I 2013

26

Dzien Babci i Dziadka

nauczyciele 0 - III

I

27

Szkolny Konkurs Matematyczny

kl. IV - VI

E. Rózycka

II

28

Muzyczne Formy Ludowe

A. Palczak-Skwarek

II

29

Szkolny Konkurs Wiedzy

o Wielkiej Brytanii

M. Noskowska

II

30

Szkolny Konkurs Literacki pt. „Moja miejscowosc”

R. Stramel-Switenka

A. Winiarska

II

31

Szkolny Konkurs Krasomówczy pt. „Moja miejscowosc”

R. Stramel-Switenka

A. Winiarska

II

32

Szkolny Konkurs Ekologiczny

J. Poczatek

 

II

33

Szkolny Konkurs „Najlepsza matematyczna gra planszowa”

J. Sube

 

II

34

Szkolny Konkurs Polonistyczny

D. Deja

III

35

Powiatowy Konkurs

„Palma, pisanka, kraszanka”

A. Palczak-Skwarek

 

III

36

Apel Wielkanocny

J. Romaniszyn

J. Strzyz

III

37

Szkolny Konkurs Ornitologiczny

J. Poczatek

IV

38

Szkolny Konkurs Papieski

J. Romaniszyn

J. Strzyz

IV

39

Szkolny Konkurs Informatyczny

kl. IV - VI

J. Sube

IV

40

Szkolny Konkurs pt. „Przyslowia

i powiedzenia polskie”

(duet: rodzic i uczen)

B. Stepien

IV

41

Uroczysty apel z okazji rocznic

i swiat majowych

J. Romaniszyn

J. Strzyz

K. Swietalska - Struga

V

42

Szkolny Konkurs Przyrodniczy

B. Korzeniowska

V

43

Dzien Matki

         nauczyciele 0-III

V

44

Szkolny Konkurs Informatyczny

kl. II - III

J. Sube

V

45

Szkolny Konkurs Historyczny

E. Bukalska

V/VI

46

Szkolny Konkurs Recytatorski „Logo-Smerfik”

D. Dabrowska

V/VI

47

Festyn z okazji Dzien Dziecka

i Dnia Rodziny

wychowawcy

8 VI

48

Uroczyste zakonczenie

roku szkolnego szesciolatka

T. Wojdala

VI

49

Uroczyste zakonczenie roku szkolnego 2010/2011

SU + L. Nogawka

+ wychowawcy

VI

Contribute!
Books!
Shop!